Homefront: The Revolution - darmowy weekend Steam

Homefront: The Revolution jest dostępne za darmo w ramach weekendowej promocji na Steamie. W produkcję studia Dambuster możemy grać bez opłat do 11 września.

@ 09.09.2016, 18:02
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Homefront: The Revolution - darmowy weekend Steam

Homefront: The Revolution nie przyniosło chwały swoim ojcom ze studia Dambuster. Kontynuacja całkiem oryginalnego FPS-a - przynajmniej jeśli chodzi o otoczkę fabularną - z 2011 roku została chłodno przyjęta zarówno przez graczy jak i media (średnia na Metacritic nieprzekraczająca 60% na żadnej platformie). Mimo to twórcy nie ustają w staraniach na nakłonienia nowych osób do kupna ich produkcji - tym razem zaoferowali swój produkt w darmowym weekendzie na Steamie.

Nowy Homefront jest dostępny zupełnie za darmo, lecz tylko w pewnym okresie. W tym przypadku w The Revolution można grać bez opłat od wczoraj od godziny 22 czasu polskiego, zaś akcja zakończy się w niedzielę, 11 września. W tym darmowym weekendzie mamy do dyspozycji zarówno tryb dla pojedynczego gracza oraz Resistance Mode. Jeśli nadal nie będziecie przekonani, zawsze możecie posłużyć się naszą recenzją autorstwa Kamila.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?