Ekskluzywne Nioh na PlayStation 4 z nową galerią screenów

Samuraj, który wycina monstra aż miło uchwycony na kilku nowych zdjęciach.

@ 21.07.2016, 16:59
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Ekskluzywne Nioh na PlayStation 4 z nową galerią screenów

Team Ninja od wielu miesięcy przygotowują hardcore'owe Nioh, które będzie kolejną, ekskluzywną grą RPG na PlayStation 4. Zdecydowano się opublikować kilka nowych screenów prosto z gry, które uderzają w graczy mocarnym, mrocznym klimatem japońskich lokacji.

Jeżeli nie wymiękaliście przy grach From Software, to powinniście spróbować dzieła wydawnictwa Tecmo Koei. To inny klimat, niż dotychczasowe gry tego typu. Ktoś mógłby stwierdzić nawet, że ciekawszy i od lat oczekiwany, orientalny misz-masz klimatów oryginalnej Onimushy, Japonii oraz fantazyjnych stworów w akompaniamencie świetnego, wielowymiarowego systemu walki. W tej grze każda z broni będzie miała trzy specjalne pozycje (style), do których przypisane zostaną dziesiątki ciosów, które to z kolei łączą się w długie kombinacje.

Demo gry Nioh będzie działało do 5 września, więc mamy sporo czasu, aby przyjrzeć się produkcji z bliska. Tymczasem polecamy zapoznać się z poniższą galerę screenów udostępnioną przez producenta. Pełna wersja gry ma zadebiutować w listopadzie tego roku na PlayStation 4. Na koniec mała ciekawostka - Nioh jako jedna z pierwszych gier zaoferuje dowolne przełączanie się pomiędzy jakością wyświetlanej grafiki na konsolach: do wyboru mamy 900p i 60 klatek na sekundę, bądź też 1080p i 30 fps.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   19:43, 21.07.2016
Nowa lokacja i przeciwnicy prezentują się interesująco. Szkoda, że i tym razem demo jest ograniczone czasowo, ale przynajmniej będzie trochę więcej czasu na pogranie oraz zapoznanie się z nim Puszcza oko