Black Desert Online - nadpływa morski dodatek

Słynące ze swej oszałamiającej prezencji MMORPG, Black Desert Online pozwoli nam niedługo przemienić się ze szczurów lądowych w prawdziwe wilki morskie.

@ 22.07.2016, 12:33
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
pc

Black Desert Online - nadpływa morski dodatek

Wnioskując po zawartości opublikowanego niedawno zwiastuna i jego krótkim opisie, atrakcje zmierzające w niedalekiej przyszłości do europejskiej edycji Black Desert Online będą w dużej mierze koncentrować się na morskich przygodach, pozwalając nam opuścić dobrze już zbadany ląd.

Poza możliwością przerabiania wrogich okrętów na wykałaczki, wśród nowych możliwości znajdziemy także eksploracje niezbadanych wód, prowadzenie szlaków handlowych, poszukiwanie skarbów oraz polowanie na bestie prosto z bezkresnych głębin oceanu. Na potężne triremy zapakujemy się prawdopodobnie dopiero pod koniec bieżącego roku, kiedy nowa zawartość zostanie wprowadzona do świata gry w formie darmowej łatki.

Więcej informacji na temat przyszłości tego rosnącego w siłę MMORPG-a poznamy najprawdopodobniej podczas nadchodzących targów gamescom - zgodnie z oficjalną notką prasową, wydawca Black Desert Online znany jako Kakao Games planuje dołożyć wszelkich starań, by jak najlepiej wykorzystać sierpniową imprezę. W promocji gry pomóc mają nie tylko specjalne prezentacje, ale również turniej rozgrywany w trybie PvP, zastępy cosplayerów oraz 82 (!) stanowiska do testowania szykowanych przez twórców nowości.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?