Manhunt oraz Bully dostępne na PS4 w Wielkiej Brytanii

Dwie klasyczne gry studia Rockstar trafiły do usługi PlayStation Network.

@ 22.03.2016, 11:32
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
psv, ps4

Manhunt oraz Bully dostępne na PS4 w Wielkiej Brytanii

Póki co wyłącznie w Wielkiej Brytanii, ale w ramach PlayStation Store zakupić można dwa klasyki od Rockstar Games. Mowa tuta o dwóch niebywale kontrowersyjnych tytułach: ManhuntBully. Oba można pobrać na PlayStation 4, a koszt zakupu każdej z osobna to £11,99.

Koszt, jak widać niemały, bo po przeliczeniu wychodzi, że za każdego ze staroci wyłożymy mniej więcej 60 złotych. Aby zagrać należy jeszcze pobrać 2 GB danych, co oznacza, że najpewniej nie usprawniono zbyt wiele, a jedynie przeniesiono gry z PS2 na nową konsolę.

Gier podobno nie da się znaleźć w PlayStation Store, ale istnieją do nich bezpośrednie linki - być może da się z ich pomocą zakupić gry także u nas. Nie sprawdzaliśmy, więc nie potwierdzimy.

Przy okazji, na PlayStation Vita pojawiło się XCOM: Enemy Unknown Plus. Cena ustalona została na £15,99, czyli mniej więcej 90 zł.


Sprawdź także:
Manhunt

Manhunt

Premiera: 20 kwietnia 2004
PC, PS2, XBOX

Ameryka pełna jest zrujnowanych, pełnych brudu i beznadziei miast, w których nikt nie interesuje się losem innych. Dla mieszkańców Carcer City nie liczy się już nic, próc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?