Bully (PS2) - okladka

Bully (PS2)

Premiera:
27 października 2006
Premiera PL:
10 listopada 2006
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (39)Gram (19)Ukończone (11)Kupię (4)

Opis Bully (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 100h 10min

+ czaswięcej

Bully zabiera nas do specjalnej szkoły o nazwie Bullworth Academy. W placówce tej uczą się dzieci najbardziej wpływowych i najbogatszych ludzi, oraz młodociani przestępcy którzy trafiają tam w ramach resocjalizacji. Podczas zabawy zwiedzamy szkołę i krok po kroku odkrywamy wszystkie jej mroczne tajemnice.

Podczas rozgrywki wcielamy się w postać kolesia o imieniu Jimmy Hopkins. Naszym celem jest oczywiście przeżycie w tym groźnym środowisku. Z jednej strony naszymi wrogami są nauczyciele, z drugiej natomiast kumple z klasy, którzy lekko skrzywieni przez naturę uwielbiają zadawać innym ból. Prócz częstych zadym zajmować będziemy się także podrywaniem dziewczyn oraz wykręcaniem numerów nauczycielom. Fabuła jest wielowątkowa i maksymalnie rozbudowana. Gra umożliwia także dość dowolne spacerowanie po wszelkich lokacjach programu!

Grafika Bully przypomina tę z serii GTA. Została lekko podrasowana i poprawiona, lecz ogólny zarys jest bardzo podobny. Głównego bohatera obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Recenzja, zapowiedź, kody, poradnik i inne
Screeny z Bully (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosSternal_1995   @   10:19, 23.04.2009
GTA w szkole coś nowego.
0 kudoswiktor280999   @   20:33, 20.02.2011
Zaj Cenzura gra !!! Najpierw jestes nowy jak nowy w szkole później , później jesteś dostrzerzony a później masz wielki szacun w szkole i na mieście , odlotowe fryzy , ubrania , misje itp ... To jest coś super bitwy wciągająca gra jedna z najlepszych gier rockstar , chłopaki się postarały polecam w 100 % przeszedłem ją ze 20 razy ale i tak mi się nie znudziła i gram ją do dziś . Naprawde polecam
0 kudosPietek=)   @   12:41, 07.09.2013
Zdecydowanie gra warta uwagi. GTA junior w szkole naprawdę dostarcza wiele zabawy. Bieganie na terenie szkoły jak i miasta z procą i petardami jest na tyle wciągające że unikam lekcji, tych w grze oczywiście. Fabuła ciekawa a gagi jak i scenki jak zwykle na poziomie. Postacie również są oryginalne i jedynie w swoim rodzaju np. Pani w stołówce czy nauczyciel alkoholik. Niewinny Misje różnorodne i ciekaw choć zdarzają się króciutkie mało interesujące zadania. Na lekcje chodzić nie trzeba ale warto bo są związane z tym różne bonusy takie jak np. robienie bomb, petard ( lekcja chemii ) nowe ciosy ( wf ) itd. Nowe ciuchy, sklepy z rowerami, wesołe miasteczko, wyścigi na rowerach czy walki bokserskie to tylko niektóre z urozmaiceń w grze.
Gram co jakiś czas aby się odstresować bo nie ma to jak potłuc się z rówieśnikami czy zepsuć dzień nauczycielom.