Halo 5: Guardians (Xbox One) - okladka

Halo 5: Guardians (Xbox One)

Premiera:
27 października 2015
Premiera PL:
27 października 2015
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (7)Gram (2)Ukończone (2)Kupię (2)

Opis Halo 5: Guardians (Xbox One)
B92 @ 20:30 10.06.2013
Bartłomiej "B92" Koczenasz
Mam na imię Bartek urodziłem się w 1992 roku, stąd mój nick B92. Chodzę do III klasy liceum ogólnokształcącego o profilu matematyczno-informatyczno-fizycznym. Interesuję się sportem, głównie piłką nożną (Chelsea Londyn) oraz grami i sprzętem komputerowym. Słucham rocka, punk i muzyki "z radia", ulubiony zespół to Linkin Park. Jeśli chodzi o filmy to oglądam wszystko co dobre, moim ulubionym filmem jest Gladiator. Wcześniej byłem redaktorem naczelnym portalu GameRAR.pl i redaktorem Tawerny Gier.

Śr. długość gry: 4h 30min

+ czaswięcej

Kolejna odsłona serii Halo, przeznaczona tylko i wyłącznie konsoli Xbox One. Za jej produkcję odpowiada studio 343 Industries, wydania natomiast podjęła się firma Microsoft.

Halo 5: Guardians kontynuuje historię zapoczątkowaną w Halo 4. Master Chief napotyka zatem nowe zło w galaktyce i próbuje znaleźć sposób na to, aby je zneutralizować. Jest to o tyle istotne, że starożytne twory są tak potężne, iż potrafią zaprowadzić chaos w całej galaktyce. Rozgrywka w Halo 5 polega oczywiście w głównej mierze na strzelaniu, a produkcję charakteryzuje dynamizm znany z poprzedników.

Halo 5: Guardians posiada zarówno tryb dla jednego gracza, jak i rozgrywki wieloosobowe.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Halo 5: Guardians (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?