Deals with Gold - w promocji m.in. Tomb Raider: Edycja Definitywna oraz Murdered: Soul Suspect

Jeśli wróciliście już z wakacyjnych wyjazdów bądź dopiero się do nich zbieracie, a spod telewizora łypie na was konsola Microsoftu, to nadarza się świetna okazja do uzupełnienia biblioteki gier i nadrobienia nagromadzonych zaległości.

@ 14.07.2015, 12:12
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
xbox 360, xbox one

Deals with Gold - w promocji m.in. Tomb Raider: Edycja Definitywna oraz Murdered: Soul Suspect

Jeśli wróciliście już z wakacyjnych wyjazdów bądź dopiero się do nich zbieracie, a spod telewizora łypie na was konsola Microsoftu, to nadarza się świetna okazja do uzupełnienia biblioteki gier i nadrobienia nagromadzonych zaległości. Przygotowana na ten tydzień oferta promocyjna Games with Gold!

Cotygodniowa wyprzedaż dla subskrybentów usługi Xbox Live Gold (ale nie tylko) wygląda naprawdę smakowicie, zwłaszcza jeśli gustujecie w produkcjach publikowanych przez legendarną spółkę Square Enix. Games with Gold potrwa do 20 lipca!

Oferta specjalna obejmująca produkcje Xboksa One obejmuje trzy pełnowymiarowe produkcje, chociaż w tym zdaniu kryje się pewien kruczek. Posiadacze złotego abonamentu mogą zakupić przecenione o 60% Murdered: Śledztwo zza grobu oraz tańszego o 67%, przesiąkniętego akcją Tomb Raider: Definitive Edition. Trzecia z gier objętych promocją - R.B.I. Baseball 2015 - jest niedostępna w naszych rejonach. Znajdzie się pewnie niewielka grupa zasmucona ostatnią z powyższych informacji, ponieważ (z pewnością niezwykle liczni) polscy fani wirtualnego odbijania piłki kijem posiadający sprzęt Microsofu nie mają pod względem baseballowych produkcji w czym wybierać.

Deals with Gold - w promocji m.in. Tomb Raider: Edycja Definitywna oraz Murdered: Soul Suspect
Większa ilość przecen czeka zaś na abonentów wyposażonych w wysłużonego i zasłużonego Xboksa 360 - promocja oberjmuje takie szlagiery, jak cyberpunkowy Deus Ex: Bunt Ludzkości, wymowne Spec Ops: The Line czy też posiadający taktyczne zacięcie XCOM: Enemy Unknown. Peleton przecenionych produktów zamyka istny basen olimpijski dodatków do obu odsłon Call of Duty: Black Ops oraz Battlefielda 4. Pełną listę przecenionych gier możecie zobaczyć poniżej oraz na stronie Majora Nelsona:

Gry na Xboksa One:Murdered: Morderstwo zza grobu - 40,00 złotych;
Tomb Raider: Definitive Edition - 33,00 złote;
R.B.I. Baseball 2015

Gry na Xboksa 360:Deus Ex: Bunt Ludzkości - 17,75 złotych;
Tomb Raider: Legenda - 17,49 złotych;
Tomb Raider: Underworld - 17,25 złotych;
Tomb Raider: Anniversary - 17,49 złotych;
Lara Croft and the Guardian of Light - 13,74 złotych;
Murdered: Śledztwo zza grobu - 27,65 złotych;
Spec Ops: The Line - 24,99 złotych;
Duke Nukem Forever - 19,99 złotych;
XCOM: Enemy Unknown - 54,99 złotych;
Risen 3: Władcy Tytanów - 33,66 złotych;
BioShock: Infinite - Przepustka Sezonowa - 39,49 złotych.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?