Premiery gier w marcu 2023


Materdea @ 10:59 06.03.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

WWE 2K23 - 17 marca

PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4


Wirtualny wrestling od 2K Games i Visual Concepts wraca w tegorocznej odsłonie z Johnem Ceną na okładce. WWE 2K23 pozwala wcielić się w zawodników popularnej dyscypliny, w tym takich tuzów, jak The Rock, Sasha Banks czy Brock, ale również stworzyć własne alter-ego, i wziąć udział w walkach wrestlingowych.

Rozgrywka kontynuuje szereg rozwiązań zaprezentowanych przy okazji poprzedniej odsłony. Mamy takie tryby, jak MyGM (wcielenie się w rolę dyrektora generalnego organizacji zapaśniczej, w celu zbudowania największej marki wrestlingowej na świecie), MyFACTION (gdzie gracze zbierają, zarządzają i ulepszają swoją własną czteroosobową frakcję, której prowadzenie dostarczy wielu wyzwań dzięki cotygodniowym wydarzeniom i regularnym aktualizacjom), a także MyRISE (fabularna kampania własnego zawodnika organizacji WWE). Wśród nowości znalazła się kolejna odsłona Showcase z Johnem Ceną (oprawę walk stanowią wywiady z zapaśnikiem w stylu dokumentalnym) oraz WarGames - walki w formacie 3 na 3 lub 4 na 4.

Mighty Doom - 21 marca

Urządzenia mobilne


Nie regulujcie odbiorników, bowiem Doom Slayer mimo swojej niewielkiej formy nadal jest piekielnie niebezpieczny i nie zamierza cofać się przed powstrzymaniem - nawet w najbrutalniejszy sposób - demonicznej inwazji zabawkowych wersji znanych i (nie)lubianych poczwar.

Mighty Doom bowiem to spin-off popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek na urządzenia mobilne z Androidem i iOS-em. Fabuła jest dość prosta: do sklepów trafiła seria zabawek poświęcona temu uniwersum, a w wyniku nieprzewidywalnych wydarzeń zabawki zostały ożywione - tyczy się to nie tylko protagonisty, ale przede wszystkim wszelakich poczwar, które miały być frajdą dla dzieci. Rozgrywka zaś opiera się na dotykowym sterowaniu i jest utrzymana w bardzo mobilnym klimacie. Akcję obserwujemy z perspektywy rzutu z góry ekranu, a naszym podstawowym zadaniem jest strzelanie do napotkanych wrogów. W trakcie bohater wchodzi na wyższe poziomy doświadczenia, co pozwala na dostęp do lepszych pukawek i konkretniejszego wyposażenia.

Sprawdź także:

Have a Nice Death

Premiera: 22 marca 2023
PC, SWITCH

Have a Nice Death to zręcznościowa gra platformowa utrzymana w formacie roguelite, w której wcielamy się w samego Ponurego Żniwiarza. Za projekt odpowiada skromny zespół ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosmrPack   @   11:25, 06.03.2023
W marcu dla mnie najbardziej interesujące na pewno są Resident Evil 4 Remake oraz Bayonetta Origins.
1 kudosBarbarella.   @   11:53, 06.03.2023
Oprócz Residentów jeszcze Have A Nice Death to fajnie się zapowiada. Szkoda że ciekawe odlotowe, nietypowe pomysły to z reguły małe niezależne produkcje.
0 kudospetrucci109   @   18:25, 06.03.2023
Have a nice Death faktycznie wygląda ciekawie ale ogólnie to niczego ciekawego w tym miesiącu nie ma.
0 kudosLucas-AT   @   20:15, 07.03.2023
Resident Evil 4 wlatuje oczywiście na premierę w steelbooku bez dyskusji.