Mighty Doom (MOB) - okladka

Mighty Doom (MOB)

Premiera:
21 marca 2023
Premiera PL:
21 marca 2023
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Mighty Doom (MOB)
Materdea @ 22:37 03.03.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Mighty Doom to spin-off popularnej marki FPS-ów - pełna kreskówkowej przemocy strzelanka akcji z widokiem z góry (top-down), osadzona w animowanym świecie serii Doom. Wprowadza nową postać Mini Slayera, którą możesz sterować jednym palcem. Za produkcję odpowiada studio Alpha Dog.

Fabuła Mighty Doom prezentuje alternatywną historię Doom Slayera, głównego bohatera marki Doom. Do sklepów trafiła seria zabawek poświęcona temu uniwersum, a w wyniku nieprzewidywanych wydarzeń zabawki zostały ożywione - tyczy się to nie tylko protagonisty, ale przede wszystkim wszelakich poczwar, które miały być rozrywką dla dzieci. Teraz musimy zmierzyć się z demoniczną inwazją zabawkowych wersji znanych i (nie)lubianych poczwar.

Rozgrywka Mighty Doom opiera się na dotykowym sterowaniu urządzeń mobilnych. Akcję obserwujemy z perspektywy rzutu z góry ekranu, a naszym podstawowym zadaniem jest strzelanie do napotykanych wrogów. Lokacje są podłużne, nie tak obszerne jak w pełnowymiarowych grach, przystosowane do wąskich ekranów. W trakcie przechodzenia kolejnych etapów bohater wchodzi na wyższe poziomy doświadczenia, co pozwala na dostęp do lepszych pukawek i konkretniejszego wyposażenia. Doom Slayer na każdą z misji zabiera tylko dwie spluwy - i to gracz decyduje jakie.

Screeny z Mighty Doom (MOB)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?