Assassin's Creed: Valhalla  (Xbox One) - okladka

Assassin's Creed: Valhalla (Xbox One)

Premiera:
10 listopada 2020
Premiera PL:
10 listopada 2020
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (1)

Opis Assassin's Creed: Valhalla (Xbox One)
Materdea @ 07:43 30.04.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 97h 11min

+ czaswięcej

Assassin's Creed: Valhalla to kolejna pełnoprawna odsłona cyklu przygodowych gier akcji z elementami RPG od francuskiej firmy Ubisoft. Tym razem, po słonecznej Grecji z okresu Wojen Peloponeskich (Assassins's Creed: Odyssey) przenosimy się na mroźną północ - Skandynawię i Wyspy Brytyjskie z IX wieku naszej ery.

Historia Assassin's Creed: Valhalla obraca się wokół wikińskiej dynastii kierowanej bohatera/bohaterkę imieniem Eivor - co ciekawe, imię to jest zarówno męskie jak i damskie. Lądujemy w IX wieku naszej ery, w trakcie plądrowania kolejnych angielskich wiosek i zamków.

Rozgrywka w Assassin's Creed: Valhalla przynosi nieco więcej nowości pod względem poprzedniej odsłony serii. Oprócz dużej, otwartej mapy, na której umieszczono dużo aktywności pobocznych oraz znajdziek, dostajemy też elementy związane z m.in. ekonomią. Oto bowiem możemy rozbudowywać własną osadę - nie tylko wraz z postępami w fabule, ale też poniekąd obok niej. Oprócz tego dostajemy system dialogów oraz wyborów moralnych znany z ostatniej części tego cyklu, a także możliwość rozwijania własnego bohatera pod względem umiejętności na kilku osobnych drzewkach.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Assassin's Creed: Valhalla (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?