Assassin's Creed: Valhalla

ObserwujMam (20)Gram (8)Ukończone (10)Kupię (7)

Ważne wybory i ich konsekwencje - wiki Assassin's Creed: Valhalla


Podczas przechodzenia wątku fabularnego Assassin's Creed: Valhalla główna bohaterka, Eivor, kilkakrotnie musi podjąć decyzje wpływające na zakończenie. Większość wyborów nie ma kompletnie żadnego wpływu, ale te rozpisane poniżej mają naprawdę znaczenie.

Przed przeczytaniem dalszej części niniejszej strony, pamiętaj, że zawiera ona dość znaczące spoilery, mogące wpłynąć na to, jak postrzegał będziesz dalsze wydarzenia. Dlatego przeczytaj je dopiero po ukończeniu gry. Jeśli robisz to wcześniej, czynisz to na własną odpowiedzialność.

To, jak przebiegnie zakończenie gry poznajesz podczas wykonywania misji Stróż brata swego. W jej trakcie Sigurd podsumuje to, co wydarzyło się w Anglii i zdecyduje czy powrócić z Eivor do Kruczej Przystani, czy jednak z tego zrezygnować.

Jeśli trzy z poniższych zdarzeń miały miejsce, nie ujrzysz dobrego zakończenia:

  • Jeśli Eivor postanowi wziąć skarb Stryrbjorna, wyruszając do Anglii (dzieje się to w misji Morze przeznaczenia);
  • Jeśli Eivor straci panowanie i zaatakuje Basima oraz Sigurda podczas kłótni w Oxenefordscire (ma to miejsce w misji Krwawy Kamień);
  • Jeśli Eivor odmówi Dagowi topora w trakcie ich pojedynku (decyzję podejmujesz w misji Czarne Chmury);
  • Jeśli Eivor nie zgodzi się z Sigurdem podczas, gdy będzie wydawał osąd pomiędzy Gudrun i Holgerem (to krótka misja Wina i kara, która pojawia się w Twoim dzienniku, gdy powrócisz do Randvi z Lincolnscire);
  • Jeśli Eivor rozpocznie swój romans z Randvi zanim rozejdzie się ona z Sigurdem, co ma miejsce w sumie na sam koniec gry. Nie możesz się więc z nią związać przed ukończeniem zadania Stróż brata swego.

Trzy lub więcej incydentów na plus sprawią, że Sigurd nie wróci do Anglii z Eivor. Zamiast tego pozostanie w Norwegii i nie będzie już towarzyszył bohaterce Assassin's Creed: Valhalla.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1783 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?