Styx: Shards of Darkness (Xbox One) - okladka

Styx: Shards of Darkness (Xbox One)

Premiera:
14 marca 2017
Premiera PL:
14 marca 2017
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Styx: Shards of Darkness (Xbox One)
Dirian @ 20:20 23.02.2016
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 16h 40min

+ czaswięcej

Styx: Shards of Darkness to kontynuacja gry Styx: Master of Shadows z 2014 roku. Za tytuł odpowiedzialne jest studio Cyanide.

W grze wcielamy się w tytułowego Styxa, goblina-zabójcę, który wyrusza na infiltrację górskiego miasta Körangar, zamieszkanego przez Mroczne Elfy. Na miejscu okazuje się, że wspomniane Elfy knują z Krasnoludami nad przymierzem, mającym na celu zgładzenie rasy Goblinów. Zadaniem Styxa jest pokrzyżowanie tego niecnego spisku.

Mechanika opiera się na podobnych założeniach, co pierwowzór. Mamy więc do czynienia z klasyczną skradanką, wzorowaną nieco na serii Thief, choć zdecydowanie bardziej zabójczą. W kontynuacji Styx zyskuje nowe umiejętności, związane zarówno z poruszaniem się, jak i sprawnym wykonywaniem zabójstw. 

Shards of Darkness oferuje zdecydowanie bardziej urozmaicony świat od Master of Shadows. W "jedynce" poruszaliśmy się głównie po terenie wieży, podczas gdy w kontynuacji zwiedzimy zarówno wspomniane we wstępie elfie miasto, jak i trafimy też m.in. do lokacji mieszczącej się w dokach, zamieszkanej przez groźnych złodziei. 

Gra działa na silniku Unreal Engine 4, co pozwoliło twórcom na przygotowanie efektownego, bogatego w szczegóły otoczenia.

Screeny z Styx: Shards of Darkness (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?