Dwa gobliny w kooperacyjnym trailerze Styx: Shards of Darkness

Skradanka z trybem kooperacji? Czemu nie.

@ 04.03.2017, 13:46
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Studio Cyanide dość oszczędnie częstuje nas kolejnymi materiałami ze Styx: Shards of Darkness, ale na każdym kolejnym wideo gra prezentuje się bardzo solidnie. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, otrzymamy świetną skradankę, na co osobiście bardzo liczę.

Dziś możemy zerknąć na nowy materiał, prezentujący tryb kooperacji. Na nim biegają sobie dwa gobliny, które ściśle ze sobą współpracują. W praktyce wygląda to całkiem nieźle i unikatowo, bo raczej ciężko, przynajmniej mi, przypomnieć sobie z miejsca skradankę oferującą podobne rozwiązanie. Kompana będziemy mogli zaprosić do rozgrywki w dowolnym momencie przechodzenia kampanii, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by przejść cały tryb fabularny ze znajomym. Świetna sprawa, pod warunkiem, że lokacje zostaną odpowiednio przygotowane do "przyjęcia" dwóch skrytobójczych goblinów.

Premiera Styx: Shards of Darkness odbędzie się 14 marca. Grę w Polsce wyda CDP.pl i zostanie ona zlokalizowana w formie napisów na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?