Ghostrunner (Xbox X/S) - okladka

Ghostrunner (Xbox X/S)

Premiera:
28 września 2021
Premiera PL:
28 września 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Ghostrunner (Xbox X/S)
Materdea @ 13:28 05.08.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 7h 48min

+ czaswięcej

Ghostrunner to przygodowa gra akcji stawiająca na bardzo trudną i dynamiczną rozgrywkę w mrocznej, cyberpunkowej przyszłości. Za projekt odpowiada polskie niezależne studio One More Level.

Ghostrunner osadza akcję w brudnym, cyberpunkowej metropolii, w której ludzie są w odwrocie po tajemniczej katastrofie. Wcielamy się w postać buntownika, który po śmierci niejakiego Architekta - budowniczego miasta - władzę nad miastem przejął niejaki Klucznik, który trzyma rządy żelazną pięścią. Naszym zadaniem jest wyeliminowanie tyrana.

Rozgrywka w Ghostunnerze opiera się na pokonywaniu kolejnych poziomów przy okazjonalnych szybkich starciach z żołnierzami rozstawionymi na kolejnych platformach. Tytuł osadza akcję w perspektywie pierwszoosobowej i czerpie inspirację z serii Dark Souls, mocno śrubując poziom trudności, wymuszając szybką, precyzyjną walkę, gdzie łatwo o pomyłkę, a jedno trafienie zabija bohatera i zmusza nas do powtórzenia części lokacji. Sytuacji nie ułatwia fakt, że przeciw karabinom stajemy z mieczem, a naszą jedyną obroną jest zwinność. Protagonista może też korzystać z drobnych udogodnień, takich jak bicz powietrzny pozwalający skakać dalej czy spowalnianie czasu.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?