Battlefield 3 (Xbox 360) - okladka

Battlefield 3 (Xbox 360)

Premiera:
25 października 2011
Premiera PL:
27 października 2011
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / MMO
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (44)Gram (13)Ukończone (33)Kupię (7)

Opis Battlefield 3 (Xbox 360)
Materdea @ 18:24 03.01.2011
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: 25h 17min

+ czaswięcej

Battlefield 3 to kolejna odsłona jednego z najlepszych i najbardziej znanych cyklów FPS, dedykowanych przede wszystkim rozrywce wieloosobowej. Gra jest bezpośrednim sequelem wydanego w 2005 roku, sieciowego FPS-a Battlefield 2.

Tym razem twórcy odchodzą od wcześniej wytyczonej ścieżki, oferując nie tylko zabawę w większym gronie, lecz także dynamiczny tryb single player. Historia opowiada o losach sierżanta marines - Blackburna, który jest przetrzymywany i przesłuchiwany w irakijskim mieście As-Sulajmanijja. Podczas tortur bohater zaczyna zeznawać, zaś jego wspomnienia ukazane są w formie interaktywnego gameplayu, w którym bierzemy oczywiście udział. Fabuła przenosi się do 2014 roku, gdzie dowodzimy pięcioosobowym oddziałem podczas misji w jednym z irackich miast.

Battlefieldem 3 to nie tylko grywalność, lecz również nowatorskie rozwiązania technologiczne. Silnik Frostbite 2 jest w stanie wygenerować fotorealistyczne otoczenie, pełne tysięcy detali, a całość uzupełnia animacja nagrywana w studio motion capture oraz fizyka, pozwalająca zniszczyć dowolny obiekt na ogromnych mapach. Oprawę dopełnia dynamiczny dźwięk oraz odpowiednio skomponowana muzyka.

System walk sieciowych obejmuje aż 64 osoby naraz na komputerach, natomiast 32 na konsolach. Czyli nawet po trzydzieści dwie osoby w każdej drużynie. Przed rozpoczęciem zabawy wybieramy spośród pięciu klas postaci: snajpera, grenadiera, mechanika, medyka oraz postać odpowiedzialną za ciężki sprzęt. Umiejętności każdej z nich rozwijamy w boju, jednocześnie odblokowując nowy sprzęt oraz opcje walki.


Wkład w encyklopedię mieli:   bat2008kam, BystrzaQ, Dirian,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Battlefield 3 (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLoczek3545   @   12:07, 27.12.2011
Gra w ogóle bez emocji, tak jakoś nudno się gra, a zakończenie to totalna klapa Poirytowany . Ale mam nadzieję, że multi będzie ciekawsze zaraz się za nie biorę.
0 kudosderm   @   20:51, 11.02.2012
Dobra gra ale Bad Company 2 jest dużo lepszy.Trójka nie trzyma tego klimatu natomiast posiada fenomenalną oprawę audiowizualną.Myślę,że to szczyt możliwości naszego x-klocka.
0 kudoskatoda   @   23:11, 12.02.2012
chciałbym zobaczyć tą "fenomenalna oprawę audiowizualna" na x boxie... Szczęśliwy A multi ma wyśmienity, oderwać się nie idzie Uśmiech Znów kolejna gra pod multi która zagości u mnie na 8 lat Uśmiech
0 kudosDaerdin   @   09:06, 13.02.2012
Pomimo, że gra na konsolach nie ma porównania do PC, to jest jednak jednym z ładniejszych tytułów dostępnych na tej platformie Uśmiech
0 kudosderm   @   21:59, 24.02.2012
Cytat: katoda
chciałbym zobaczyć tą "fenomenalna oprawę audiowizualna" na x boxie... Szczęśliwy A multi ma wyśmienity, oderwać się nie idzie Uśmiech Znów kolejna gra pod multi która zagości u mnie na 8 lat Uśmiech


Widziałem na komputerze u kumpla i rzeczywiście gra jest ładniejsza tylko,że on ma sprzęt za ponad trzy klocki a konsola kosztuje około tysiąca i na pewno nie ma trzykrotnej różnicy.Na komputerze zbliżonym cenowo to prawdopodobnie gra nawet nie odpali lub jeżeli już to w takiej jakości,że lepiej odrazu sobie odpuścić..Wracając do tematu na X360 BF3 prezentuje się naprawdę bardzo dobrze pomimo tego,że konsola jest już na rynku siedem lat i co tu dużo mówic,przy dzisiejszych komputerach jest sprzętem podstarzałym a mimo to daje radę.
0 kudoskatoda   @   11:19, 28.02.2012
Tak nie porównuj, konsole to co innego, taki bf3 przeportowany na konsole ma poucinane tekstury o niższej rozdzielczość, ogólnie jest niższa rozdzielczość, detale są na low.Nie ma wygładzania krawędzi itp bajery.na PC producent musi zoptymalizować pod róznorodny sprzęt, i wybrać optimum.na konsole ma łatwiej,
0 kudosderm   @   13:36, 03.03.2012
Wybacz ale niby jak mam porównywać?Na sprzęcie trzykrotnie droższym dostaję jakość tylko trochę lepszą a są przecież tytuły które o niebo lepiej wyglądają na konsoli niż na PC.Za cenę konsoli to możemy kupić co najwyżej porządną grafikę(i to wcale nie z górnej półki) lub procesor a gdzie reszta?I oczywiście można kupić przecież konsolę używaną za nie więcej niż pięć stów,gdzie komputer za tą cenę nadaje się najwyżej do grania na Kurniku.Komputer typowy do gier to luksus,na który stać niewielu a niestety aż takiej różnicy w jakości nie ma,która usprawiedliwiałaby różnicę w cenie.
0 kudosDirian   @   13:56, 03.03.2012
Komputer który ciągnie BFa w wysokich na Full HD można złożyć za jakieś 2300 zł. Nie mówię tu o detalach ultra, o super hiper wygładzaniu, ale na moim zestawie (patrz profil) gram sobie na średnich z AA x4 w multi przy około 50 FPS-ach (Full HD). Wysokie też mogę włączyć, ale wtedy mam średnio 12 FPS w plecy, a różnicy w oprawie ogromnej nie ma. Inaczej się to prezentuje w przypadku konsol - tutaj nawet moje średnie dają zauważalną różnicę na korzyść peceta.

Jasne, że konsole są tańsze, ale jeżeli ktoś dużo gra, to wcale tak kolorowo nie jest z uwagi na ceny gier. Tutaj wygrywa PC.

Kolejna przewaga peceta tyczy się map - 24 osoby na konsolach, a 64 na pecetach to różnica. A tych 24 graczy w przypadku Battlefielda to jednak trochę mało.
0 kudosderm   @   21:31, 03.03.2012
Nie byłbym obiektywny gdybym nie przyznał Ci racji,gry w wersji komputerowej są o kilkadziesiąt złotych tańsze jednak ja mam ten luksus,że jest pod ręką sklep,który specjalizuje się w konsolach i za trzy dychy mogę wymieniać gry więc jakiegoś strasznego kopniaka po kieszeni nie dostaję.
0 kudosnatandw   @   16:22, 05.04.2012
Grałem Przeszedłem . Ogólnie gra bardzo dobra ;) Single nie jest az taki zly ,ale multi wymiata Uśmiech
Stwierdzam 9/10 bo slaby singiel
Dodaj Odpowiedź
Advertisement
 X