Niektórzy gracze Battlefielda 3 zostali niesłusznie zbanowani, potwierdza EA

Battlefield Hardline tuż za rogiem, a tym czasem EA wraca do Battlefielda 3. Jak się okazuje, dzięki oprogramowaniu przeciwko oszustom, niektórzy użytkownicy zostali niesłusznie zbanowali.

@ 23.06.2014, 22:46
pc, ps3, xbox 360

Niektórzy gracze Battlefielda 3 zostali niesłusznie zbanowani, potwierdza EA

Battlefield Hardline tuż za rogiem, a tym czasem EA wraca do Battlefielda 3. Jak się okazuje, dzięki oprogramowaniu przeciwko oszustom, niektórzy użytkownicy zostali niesłusznie zbanowali. Mała wpadka.

Twórcy wydali stosowną informację poprzez blog, którego przetłumaczony wpis możecie zobaczyć poniżej:

"Badamy problem banów Punkbustera, które zostały niewłaściwie nadane niektórym graczom. Proszę zrozumieć, że nasi pracownicy nie są w stanie odwrócić kar, ale pracujemy z naszymi partnerami w Even Balance, aby rozwiązać tą sytuację tak szybko, jak tylko jest to możliwe".

Jeżeli Tobie, albo komuś z Twoich znajomych przypisany został niesłusznie banik, możecie starać się o odwołanie tej decyzji tutaj.

Sprawdź także:
Battlefield 3

Battlefield 3

Premiera: 25 października 2011
PC, PS3, XBOX 360, WIIU

Battlefield 3 to kolejna odsłona jednego z najlepszych i najbardziej znanych cyklów FPS, dedykowanych przede wszystkim rozrywce wieloosobowej. Gra jest bezpośrednim seque...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   00:30, 24.06.2014
Ciekaw jestem jak długo ludzie zbanowani zostaną odbanowani. Bo co niektórzy są zbanowani już kilkanaście miesięcy. A DICE dopiero teraz się obudziło.
0 kudosKreTsky   @   01:12, 24.06.2014
Automaty do wykrywania i banowania oszustow, czasami tak maja i w roznych grach zdarzaly sie takie akcje, ale jezeli faktycznie trwa to kilkanascie miesiecy, to bardzo slabo.