Metal Gear Rising: Revengeance (Xbox 360) - okladka

Metal Gear Rising: Revengeance (Xbox 360)

Premiera:
19 lutego 2013
Premiera PL:
22 lutego 2013
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (7)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Metal Gear Rising: Revengeance (Xbox 360)
zvarownik @ 02:20 02.06.2009
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 30h 10min

+ czaswięcej

Metal Gear Rising: Revengeance to jedna z części uznanej serii gier skradankowych od legendarnego japońskiego producenta - Hideo Kojimy.

Historia opowiada o głównym bohaterze drugiej odsłony gry - Raidenie. Akcja rozgrywa się dziewięć lat po Guns of the Patriots. Wojownik dopiero zaczął swoją transformację w cyborga. Tytuł pozwala graczom na bezstresową zabawę, bez konieczności znajomości poprzednich odsłon cyklu.

W odróżnieniu od reszty produkcji spod tego szyldu, Metal Gear Rising: Revengeance skupia się na ciągłej akcji, cięciu, szlachtowaniu i zabijaniu. Oczywiście elementy skradankowe także znalazły tu swoje miejsce, ale są znacznie "żywsze", niż w poprzedniczkach.

Główną atrakcją jest system "zan-datsu", co w wolnym tłumaczeniu oznacza "tnij i bierz". Osoba kontrolująca Raidena może wykonywać precyzyjne cięcia na swoich wrogach. Akcja na chwilę zwalnia, a my zakreślamy kontrolerem kierunki w jakich powędruje nasza katana. Można poszatkować praktycznie wszystko, od robotów, przez ludzi, po elementy otoczenia (oczywiście ścian raczej nie naruszymy w wielkim stopniu).

Tytuł napędza zupełnie nowy silnik graficzny dostosowany do platform PlayStation 3, Xbox 360 i komputerów osobistych.


Wkład w encyklopedię mieli:   remik1976, bat2008kam, zvarownik, Materdea,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Metal Gear Rising: Revengeance (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?