Battlefield: Bad Company we wstecznej kompatybilności Xboksa One

Wyśmienita strzelanka studia DICE działa na nowej platformie Microsoftu.

@ 18.08.2017, 14:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox 360, xbox one

Battlefield: Bad Company we wstecznej kompatybilności Xboksa One

Battlefield: Bad Company uważane jest za jedną z najlepszych odsłon cyklu Battlefield. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji w nią zagrać, koniecznie zainteresujcie się rozpiską wstecznej kompatybilności Xboksa One.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, program rozbudowano o kolejne tytuły. Żeby nie było, że deweloperzy się obijają, do inicjatywy dołączył nie jeden, ale kilka projektów. Chodzi o:

Każdy produkt jest pod jakimś względem unikatowy. Jeśli wspomniane gry posiadacie w wersjach pudełkowych, umieszczenie nośników w czytniku konsoli Xbox One odpali proces aktualizacji. Pobrana zostanie łatka, która umożliwi Wam zabawę. W przypadku wydań elektronicznych, gry pobrane zostaną już w odpowiednio dopasowanej formie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   14:41, 18.08.2017
I to mnie cieszy, pierwsze Bad Company to całkiem dobra strzelanka, nie ma tak rozbudowanej kampanii jak druga część ale oferuje przyjemną rozgrywkę.
0 kudosguy_fawkes   @   15:04, 18.08.2017
Przeszedłem już na PS3 (podobnie jak MGR <3), więc nie skorzystam, ale miło, że wsteczna kompatybilność jest ciągle poszerzana i to nie tylko o pierdółki. Do newsa podpięto wersję PC, która akurat nigdy nie wyszła i nie wyjdzie. Dumny