Twórcy gry Bayonetta, Platinum Games, ujawnią nowy tytuł na E3 2015

Zbliżające się targi E3 będą najprawdopodobniej pełne niezapowiedzianych do tej pory projektów oraz atrakcji.

@ 09.06.2015, 11:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, wiiu, ps4, xbox one

Twórcy gry Bayonetta, Platinum Games, ujawnią nowy tytuł na E3 2015

Zbliżające się targi E3 będą najprawdopodobniej pełne niezapowiedzianych do tej pory projektów oraz atrakcji. Jeśli jesteście fanami studia Platinum Games oraz dynamicznej serii Bayonetta, to wiedzcie, że studio za nią odpowiedzialne zawita w Los Angeles i będzie miało coś zupełnie nowego.

Za sprawą redakcji Gematsu dowiedzieliśmy się, że w trakcie targów E3 2015 powinniśmy zobaczyć zapowiedź kolejnej gry studia Platinum Games. Zwiastun projektu najpierw będzie miała redakcja portalu IGN, a następnie trafi on do pozostałych portali. Nie wiemy niestety czy film zostanie wyświetlony w trakcie konferencji Sony, czy może Microsoftu. Jakkolwiek by nie było, warto czekać.

Na koniec przypomnę, że Platinum Games to nie tylko Bayonetta. Dzięki temu studiu dostaliśmy też m.in. Anarchy Reigns, Vanquish oraz Metal Gear Rising: Revengeance. Ciekawe czy nowy, tajemniczy projekt, to ujawnione jakiś czas temu Scalebound? Czy coś zupełnie nowego. Jeśli ta druga ewentualność okaże się prawdziwa, to Platinum Games dłubie przy dwóch tytułach.

Sprawdź także:
Bayonetta

Bayonetta

Premiera: 29 października 2009
PS3, PS4, XBOX 360, PC, XBOX ONE, SWITCH

Bayonetta to przygodowa gra akcji z elementami platformowo-zręcznościowymi wyprodukowana przez studio PlatinumGames, znane z m.in. futurystycznej strzelanki Vanquish. W g...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospawelecki96   @   15:11, 09.06.2015
MGR był niezły, ale Bayonetta to mistrzostwo świata w dziedzinie slasherów. Czekam na ich nowy tytuł i mam nadzieję, że zrekompensuje mi brak Bayo na innych platformach niż WiiU.