Przygotowywane jest Metal Gear Rising: Revengeance 2?

Czyżby Raiden miał powrócić w Metal Gear Rising 2?

@ 18.01.2023, 12:08
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Przygotowywane jest Metal Gear Rising: Revengeance 2?

Quinton Flynn grał Raidena w Metal Gear Solid 2, Metal Gear Solid 4 i Metal Gear Rising: Revengeance, a w zeszłym tygodniu zamieścił na Twitterze wideo reklamujące jego stronę Cameo.

W poniedziałek obserwujący odpowiedział na wideo, stwierdzając, że 10. rocznica Metal Gear Rising przypada na luty 2023 r. To spowodowało, że inny obserwujący odpowiedział, zastanawiając się, czy możliwy jest Metal Gear Rising 2. Może czeka nas jego zapowiedź w ramach większej transmisji na temat gier spod szyldu Metal Gear?

"Bądźcie czujni, bo w nadchodzących tygodniach zostaną ogłoszone rzeczy" - odpowiedział Flynn na Twitterze.

Nie jest jasne, czy Flynn miał na myśli Metal Gear Rising 2, wiadomość na temat transmisji, czy ogólnie nowe informacje o Metal Gear.

Warto czekać, w ostatnich miesiącach Konami się rozbudziło i dzieje się wiele wokół ich marek. Mamy przygotowywany przez polskie studio Bloober Team upragniony Silent Hill 2 Remake. Możliwe też, że otrzymamy remake kultowego Metal Gear Solid, a i nową grę z udziałem Raidena. Szykują się zatem dobre miesiące dla fanów Konami. Jeżeli jeszcze jacyś pozostali, po długich latach posuchy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKeiko   @   22:00, 18.01.2023
Chętnie bym zobaczył kolejną część, bo bardzo miło wspominam obcowanie z jedynką, ale wracać do niej raczej nie zamierzam. Udało mi się wbić platynę, wydłużając spędzony czas z 6-8 do jakichś 35 godzin z tego co pamiętam. Nic więcej już tam raczej do zobaczenia nie było.