NiOh (PS5) - okladka

NiOh (PS5)

Premiera:
05 lutego 2021
Premiera PL:
05 lutego 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis NiOh (PS5)
bigboy177 @ 02:00 14.06.2009
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: 108h 47min

+ czaswięcej

Nioh to gra akcji, opracowana przez firmę Team Ninja, a wydana przez Tecmo Koei. Tytuł rozpoczął swój żywot jeszcze na PlayStation 3, ale jego produkcję kończono z myślą o PlayStation 4.

Nioh pod wieloma względami przypomina słynną serię Ninja Gaiden, także opracowaną przez Team Ninja. W grze wcielamy się w wojownika, który przemierzając pełne niebezpieczeństw lokacje stara się eliminować napotkanych przeciwników. Sprawa jest o tyle skomplikowana, że oponenci najczęściej są dość mocni, likwidując protagonistę zaledwie kilkoma cisami. Bohater musi więc stosować uniki oraz bloki, bacznie obserwując zachowanie adwersarza i wyszukując momentu na kontratak.

Poza pomniejszymi przeciwnikami w Nioh znaleźć można także liczny bossów. Każdy jest wymagającym oponentem, a jedynym sposobem na zwycięstwo jest znalezienie słabych punktów pokraki i wyeksploatowanie ich.

Na szczęście do eksterminacji przeciwników w Nioh służy graczowi spory arsenał broni. Wszystkie jego elementy mają inne właściwości oraz możliwości. W łatwy sposób można więc dopasować oręż do własnych preferencji. Na potrzeby gry opracowano m.in. miecze oraz sztylety.

NiOh Remastered, specjalne wydanie przeznaczone dla konsoli PlayStation 5, to oczywiście usprawniona oprawa wizualna. Deweloperzy poprawili modele postaci oraz podnieśli rozdzielczość tekstur. Ponadto umożliwiono grającemu zabawę w rozdzielczości 4K oraz z płynnością 120 klatek na sekundę - obie opcje wymagają odpowiedniego ekranu. Bez dodatkowego sprzętu gra działa z płynnością 60 klatek na sekundę.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z NiOh (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?