NiOh (PC) - okladka

NiOh (PC)

Premiera:
07 listopada 2017
Premiera PL:
07 listopada 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (16)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (1)

Opis NiOh (PC)
Dirian @ 12:01 03.10.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 108h 47min

+ czaswięcej

Nioh to gra akcji, opracowana przez firmę Team Ninja, a wydana przez Tecmo Koei. Tytuł rozpoczął swój żywot jeszcze na PlayStation 3, ale jego produkcję kończono z myślą o PlayStation 4.

Nioh pod wieloma względami przypomina słynną serię Ninja Gaiden, także opracowaną przez Team Ninja. W grze wcielamy się w wojownika, który przemierzając pełne niebezpieczeństw lokacje stara się eliminować napotkanych przeciwników. Sprawa jest o tyle skomplikowana, że oponenci najczęściej są dość mocni, likwidując protagonistę zaledwie kilkoma cisami. Bohater musi więc stosować uniki oraz bloki, bacznie obserwując zachowanie adwersarza i wyszukując momentu na kontratak.

Poza pomniejszymi przeciwnikami w Nioh znaleźć można także liczny bossów. Każdy jest wymagającym oponentem, a jedynym sposobem na zwycięstwo jest znalezienie słabych punktów pokraki i wyeksploatowanie ich.

Na szczęście do eksterminacji przeciwników w Nioh służy graczowi spory arsenał broni. Wszystkie jego elementy mają inne właściwości oraz możliwości. W łatwy sposób można więc dopasować oręż do własnych preferencji. Na potrzeby gry opracowano m.in. miecze oraz sztylety.

Na PC przygotowano grę w wersji NiOh: Complete Edition. Cechuje się ona poprawkami w oprawie wizualnej, a także możliwością grania w rozdzielczości 4K. Ponadto zawiera komplet dodatków.

Wymagania: Twórcy gry NiOh ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.

Wkład w encyklopedię mieli:   urban1212,
PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z NiOh (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
3 kudosGuilder   @   22:55, 17.07.2022
Cytat: Lucas-AT
Stoczyłem śmiercionośną walkę z Ogrzycą. To jeden z tych bossów, przy których straciłem nadzieję, że dam radę przejść dalej. Przez głowę przeszła mi myśl, że może lepiej jednak tę grę odłożyć na półkę.

10 prób - udało się wyprowadzić więcej ciosów niż 3, bo aż 6.
20 prób - coś w głowię ruszyło - udało się wytrwać 3 minuty i parę razy uderzyć bossa.
25 prób - pasek bossa zdrowia spadł do połowy.
30 prób - zginąłem gdy pasek zdrowia bossa spadł do 5% - pojawiły się smutek i złość.
35 prób - boss pokonany.

Miałem piękny przykład nauki walki z tym bossem i wytrwałości. Teraz mogę podejść bez strachu i go rozwalić. Bossowie w Nioh to ogromne wyzwanie, ale gdy już padną, satysfakcja jest warta zachodu. Uśmiech

Pamiętałem ten post z tematu PS4 i podszedłem do niej z ogromnym respektem. Wynik bardzo mnie zaskoczył, więc pomyślałem sobie, że się pochwalę. Uśmiech


Obrazek

1 kudosBarbarella.   @   07:16, 18.07.2022
Widać Guilder ma sposób na kobiety a Lukas na widok wdzięków niewieścich wymięka. Zadziorny Nie będę z Guilderem zadzierać. Święty
0 kudoslogan23   @   00:30, 22.09.2022
Gra bardziej przystępna niż Dark Souls, A niby ten sam gatunek.
0 kudosBarbarella.   @   22:59, 27.09.2022
A jak Ogrzyca Logan .Też Cię oczarowała jak Lukasa czy też rozwaliłeś babsko jak Guilder?
0 kudoslogan23   @   00:43, 28.09.2022
Cytat: Barbarella.
A jak Ogrzyca Logan .Też Cię oczarowała jak Lukasa czy też rozwaliłeś babsko jak Guilder?

Trzy próby, po czwartej dostała baty, choć historia kryjąca się za postacią jest ciekawa, tylko mam wrażenie że gra mogłaby być dłuższa, na wiosnę, lato kupię drugą część.
Dodaj Odpowiedź