The Callisto Protocol

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (2)

Tajny pokój 1 i 2 - trofeum Wspólnota - wiki The Callisto Protocol


Aby zdobyć trofeum Wspólnota, trzeba się nieco wykazać. Konieczne jest bowiem namierzenie dwóch sekretnych pomieszczeń podczas jednokrotnego przechodzenia gry.

Tajny pokój 1 jest w rozdziale Następstwa


Pierwszy pokój znajdujesz w rozdziale Następstwa w trakcie przemierzania Ośrodka Medycznego. Gdy skorzystasz z dużego przejścia B3 Konserwacja dojdziesz do rozwidlenia. Wybierz wówczas drogę prowadzącą do pomieszczenia zwanego Warsztat B415. Przy zamkniętych drzwiach skorzystajcie z szybu wentylacyjnego, a po wyjściu znajdziecie się w korytarzu z niebieskim oświetleniem. Idźcie dalej, a znajdziecie wąskie przejście do tajnego pokoju. Na stole będzie tam leżał dziennik audio, który musicie zgarnąć.

Tajny pokój 2 jest w rozdziale Poniżej


Pokój ten znajdziecie podczas przechodzenia rozdziału Poniżej, a dokładnie w trakcie poszukiwania reaktora. Po pokonaniu czołgających się potworów znajdziesz drabinę. Po skorzystaniu z niej, nie idźcie w stronę reaktora, ale przejdźcie pomiędzy skałami na wprost (obok szczeliny jest białe logo).

Idźcie przed siebie, aż znajdziecie przejście. Kierujcie się wtedy w prawo, a znajdziecie drugi tajny pokój. Podejdźcie do dużego stołu i zgarnijcie dziennik audio. Gra zaliczy oczywiście trofeum Wspólnota.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1242 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?