Need for Speed: Hot Pursuit Remastered (PC) - okladka

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered (PC)

Premiera:
06 listopada 2020
Premiera PL:
06 listopada 2020
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
- napisy
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Need for Speed: Hot Pursuit Remastered (PC)
bigboy177 @ 10:19 25.11.2020
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: 15h 0min

+ czaswięcej

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered to odświeżona wyłącznie w warstwie wizualnej część jednej z najlepszych odsłon serii Need For Speed. Za remaster odpowiedzialna jest firma Stellar Entertainment, zaś oryginał został stworzony przez Criterion Games, znane między innymi ze świetnej serii Burnout.

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered, podobnie jak oryginalne Need for Speed: Hot Pursuit z 2010 roku, nastawione jest przede wszystkim na szybkie, dynamiczne wyścigi, które prowadzimy w towarzystwie policji. Nie ścigamy się już zatem tylko z innymi zawodnikami, lecz również ze stróżami prawa. A nawet jako stróż prawa, bowiem tytuł oferuje dwa wątki fabularne - jako przestępcy i jako ci, którzy ów piratów drogowych mają za zadanie złapać.

Gra, prócz trybu dla jednego gracza, oferuje również wariant rozgrywek wieloosobowych, w którym każdy może opowiedzieć się po jednej ze stron. Nic nie stoi na przeszkodzie by wcielić się w rolę gliniarza i uprzykrzać innym zabawę. Dzięki rozbudowanemu zarządzaniu społecznością, zbudowano specjalny system rankingów oraz dobierania przeciwników wedle umiejętności.

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered to nie tylko podstawowa wersja gry, ale również wszystkie opublikowane dodatki. Remaster oferuje lekko poprawioną oprawę wizualną, m.in. za sprawą wyższej rozdzielczości, ostrzejszych tekstów oraz nowych refleksji na samochodach.

Wymagania: Twórcy gry Need for Speed: Hot Pursuit Remastered ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 7 latZawiera przemoc
Screeny z Need for Speed: Hot Pursuit Remastered (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?