Destiny 2: Poza Światłem (PC) - okladka

Destiny 2: Poza Światłem (PC)

Premiera:
10 listopada 2020
Premiera PL:
10 listopada 2020
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Destiny 2: Poza Światłem (PC)
bigboy177 @ 13:33 03.12.2020
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Destiny 2: Poza Światłem to kolejny dodatek przeznaczony dla gry Destiny 2. Stanowi on pierwszy rozdział całkiem nowej opowieści rozgrywającej się w uniwersum opracowanym przez firmę Bungie.

W Destiny 2: Poza Światłem wyruszamy na Europę - jeden z księżyców Jowisza - aby zbadać tajemnicze wydarzenia, mające miejsce w Mlecznej Drodze. Wiele planet znikło bowiem z naszego układu słonecznego, a za wszystkim stoi prawdopodobnie Ciemność.

Destiny 2: Poza Światłem to dodatek nastawiony głównie na nową opowieść, co sprawia, że nie ma w nim nowych trybów zabawy, ani całkiem nowego end game'u. Zabawę po przejściu scenariusza oparto na sprawdzonych schematach. Udostępniono też oczywiście nowy rajd, Krypta z Głębokiego Kamienia.

Destiny 2: Poza Światłem nie wprowadza żadnych zmian do trybu PvP, zwanego tyglem. Jedyną nowością są umiejętności Stazy, pochodzące z trybu kooperacji.

Wymagania: Twórcy gry Destiny 2: Poza Światłem ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Destiny 2: Poza Światłem (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?