Riders Republic (Xbox X/S) - okladka

Riders Republic (Xbox X/S)

Premiera:
28 października 2021
Premiera PL:
28 października 2021
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Riders Republic (Xbox X/S)
Kawira @ 09:04 25.09.2020
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Riders Republic to nowa marka od firmy Ubisoft nawiązująca do innego tytułu tej firmy - Steep. Podobnie jak on, Riders Republic również poświęcone jest wirtualnej odsłonie sportów ekstremalnych, jednak w tym przypadku stawia na nieco większe oderwanie od rzeczywistości niż wspomniana pozycja.

Riders Republic traktuje o sportach ekstremalnych - zarówno tych w zimowej odsłonie jak i jesienno-letniej. Wśród dyscyplin w Riders Republic znalazły się  zawody narciarskie, rowerowe, snowboardowe, rowerowe, a także wingsuitowe. Oprócz standardowych wyścigów weźmiemy udział także we freestyle'ach czy endurance'ach.

Akcja przenosi gracza do jednego z siedmiu parków narodowych Stanów Zjednoczonych: Mammoth Mountain, Yosemite, Grand Teton, Sequoia Park, Bryce Canyon, Zion oraz Canyonland. Wszystko rozgrywa się na ogromnej mapie, która ma być typową piaskownicą dla kilkudziesięciu graczy.

Gameplay Riders Republic stawia na sieciowy charakter.

PEGI: Od 12 lat
Screeny z Riders Republic (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?