FIFA 21 (PC) - okladka

FIFA 21 (PC)

Premiera:
09 października 2020
Premiera PL:
09 października 2020
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (8)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (0)

Opis FIFA 21 (PC)
Kawira @ 10:33 30.08.2020
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 135h 0min

+ czaswięcej

FIFA 21 to najnowsza odsłona cenionej serii gier sportowych od firmy Electronic Arts, traktującej o piłce nożnej. Markę nieprzerwanie od ponad dwóch dekad projektuje wewnętrzne studio firmy, EA Sports.

Zmiany w tym roku obejmują przede wszystkim sztuczną inteligencję oraz tryb kariery. W "dwudziestce jedynce" zawodnicy lepiej rozstawiają się na placu gry (tzw. Positioning Personality), uciekając ze spalonych czy unikając kolizji z oponentami. Modyfikacji dotknęła również kwestia budowy ataku pozycyjnego.

W FIFA 21 gracze mają teraz możliwość ingerowania w rozgrywane spotkania oraz obserwację statystyk graczy. Treningi również zostały zmienione, dając wolną rękę w dobieraniu odpowiedniego programu dla zawodników, a oprócz tego większą wolność przy modyfikacji składu.

W FIFA 21 pojawił się tryb VOLTA Football - znany z poprzedniczki - z meczami rozgrywanymi na miejskich boiskach, ale rozbudowany oraz z nowymi lokacjami. Tradycyjnie w polskiej wersji umieszczono profesjonalny komentarz Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego.

Wymagania: Twórcy gry FIFA 21 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 3 lat
Screeny z FIFA 21 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?