FIFA 19 (PC) - okladka

FIFA 19 (PC)

Premiera:
28 września 2018
Premiera PL:
28 września 2018
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (18)Gram (5)Ukończone (5)Kupię (1)

Opis FIFA 19 (PC)
Dirian @ 09:49 01.08.2018
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 143h 30min

+ czaswięcej

FIFA 19 to kolejna odsłona popularnej serii gier piłkarskich od EA Sports.

Produkcja wprowadza kilka istotnych nowości względem "osiemnastki. Pierwszą z nich jest nowy system strzałów - Timed Finishing. Dzięki tej technologii, będziemy musieli poświęcić więcej uwagi na oddanie celnego strzału i będzie to większym wyzwaniem, niż do tej pory. Twórcy standardowo rozwinęli także inne elementy rozgrywki - usprawniono drybling, przyjęcia piłki czy dopracowano nieco system podań.

Rozgrywka jest też bardziej taktyczna, niż do tej pory. Twórcy poświęcili więcej uwagi na usprawnienia w grze obronnej, tak by obrońcy lepiej dostosowywali się do wyznaczonych im celów, np. krycia konkretnego obszaru na boisku. Nie zabrakło też rozmaitych usprawnień w wielu trybach zabawy, od kariery aż po Ultimate Team.

Nowością jest licencja na Ligę Mistrzów i Ligę Europy, które do tej pory dostępne były w konkurencyjnym cyklu Pro Evo. Od teraz będziemy mogli wziąć udział w tych prestiżowych rozgrywkach w FIFIE.

Wymagania: Twórcy gry FIFA 19 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z FIFA 19 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?