Forza Horizon 4 (Xbox One) - okladka

Forza Horizon 4 (Xbox One)

Premiera:
02 października 2018
Premiera PL:
02 października 2018
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (13)Gram (2)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Forza Horizon 4 (Xbox One)
Kawira @ 11:50 19.07.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 148h 0min

+ czaswięcej

Forza Horizon 4 to kolejna odsłona sandboxowego spin-offu sztandarowej serii wyścigowej od Microsoftu. Część czwarta przenosi nas do Wielkiej Brytanii.

Twórcy postanowili dokonać w grze małej rewolucji, dodając dynamicznie zmieniające się pory roku. Działają one zarówno w trybie single, jak i multiplayer, zaś progresja odbywa się raz na tydzień. Ponadto nie odblokowujemy już perków zdobywając punkty doświadczenia, lecz poprzez nabywanie nowych nieruchomości.

Same wyścigi - tradycyjnie - podzielono na klasy, a w trybie dla jednego gracza ponownie pojawiają się widowiskowe eventy rodem ze starego Top Gear tj. pojedynki z niezwykłymi pojazdami, jak motory, poduszkowce, samoloty itd. Kolejną nowość stanowi możliwość stworzenia własnej trasy do wspólnego wyścigu podczas zabawy z przyjaciółmi.

Po raz kolejny twórcy postarali się o poszerzenie bazy pojazdów i na graczy czeka teraz ponad 450 samochodów od ponad 100 producentów. Każdy wykonano oczywiście z pietyzmem, dzięki czemu prezentują się one na ekranie telewizora/monitora nad wyraz imponująco.

Forza Horizon 4 działa na zaawansowanym silniku graficznym, generującym wysokiej jakości otoczenie oraz sugestywne efekty specjalne.

Screeny z Forza Horizon 4 (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?