Premiery miesiąca - wrzesień 2018


Materdea @ 19:27 03.09.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Niech tytuły same przemówią: FIFA 19, NBA 2K19, Life is Strange 2, Shadow of the Tomb Raider. Koniec sezonu ogórkowego!

Nareszcie – jest już po sezonie ogórkowym! Nikt tak gorączkowo nie wypatruje września, jak rodzice dzieci, które właśnie rozpoczynają rok szkolny i gracze, mogący, po „okresie zimowania”, wreszcie wyjść ze swoich nor i udać się do sklepów po wysokobudżetowe produkcje z najwyższej półki!

V-Rally 4
Xbox One, PlayStation 4 – 6 września; PC - 25 września; Switch - wrzesień

Gier wyścigowych nigdy dość. Zwłaszcza tych dobrych, a na taką zapowiada się nadchodzące V-Rally 4 od studia Kylotonn. „Czwórka” zadebiutuje blisko 16 lat po wypuszczeniu na rynek V-Rally 3, co jest niemałym wynikiem!

W nowym V-Rally dostajemy blisko 50 aut z różnych kategorii – zaczynając od zwykłych rajdowych, przez buggy, rallycross, kończąc na najcięższych terenowych. W ten sam sposób pogrupowane są wyścigi, oferujące zróżnicowane środowiska (m.in. Japonia, Ameryka Północna czy Afryka) oraz warunki pogodowe. Całość utrzymana została raczej w zręcznościowym aniżeli symulacyjnym charakterze, niemniej jednak tytuł ma odznaczać się pewną dozą realizmu.

Marvel’s Spider-Man
PlayStation 4 - 7 września

Studio Insomniac Games, które do tej pory znane było przede wszystkim z serii Ratchet & Clank oraz Resistance (obie jako ekskluzywne na konsole firmy Sony), ponownie podejmuje współpracę z Japończykami i postanawia stworzyć żywą konkurencję dla Rocksteady Studios! Marvel’s Spider-Man jednoznacznie kreuje się na kontynuatora spuścizny cyklu Batman Arkham, jako reprezentant „dobrych gier na podstawie komiksu” i wygląda na to, że tak będzie mogło być tytułowane.

Schemat rozgrywki w nowym Spider-Manie nie będzie raczej odbiegał od dzisiejszych standardów przygodowej gry akcji. Rozległy, otwarty świat, zaawansowany moduł walki oparty nie tylko o umiejętności Parkera, ale również opierający się o interaktywne elementy otoczenia, a także wielowątkowy scenariusz.

Historia nie jest związana bezpośrednio z dotychczasowymi przygodami wykreowanymi przez firmę Marvel. Peter Parker ma 23 lata, skończył edukację i znalazł pracę. Od dłuższego czasu jest superbohaterem, co znaczy, że posiada niemałe umiejętności. Można rzec, że jest w swojej szczytowej formie, przynajmniej jeśli chodzi o fizyczną krzepę.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   21:35, 03.09.2018
Do listy dodałbym Valkyria Chronicles 4, które wychodzi 25 września Uśmiech
A ogólnie z listy wyżej to mnie interesuje póki co tylko Spider-Man.
0 kudosdabi132   @   23:18, 03.09.2018
Najciekawiej dla mniezapowiadają się Shadow of the Tomb Raider, Life is Strange 2 no i Spiderman.
0 kudosmatrix1   @   13:55, 04.09.2018
Tylko Nowy Tomb. Choć nic nie pobiję części 1
0 kudosSavatin   @   16:30, 04.09.2018
Ja już zacieram ręce na Opowieści Barda i Pathfinder'a Szczęśliwy. Szkoda że nie mamy ostatnio dobrych RTS'ów Smutny
0 kudosKorekKom   @   19:42, 25.09.2018
Super sprawa ze Spidermanem. Opłaciło się wypróbować wysyłkę z media expert, wszystko mam od dwóch tygodni Szczęśliwy
Dodaj Odpowiedź