FIFA 20 z nowym systemem obrony, podaniami, lepszymi akcjami 1 na 1 - pierwsze szczegóły

EA Sports niespodziewanie wyjawiło pierwsze konkrety na temat FIFA 20.

@ 31.05.2019, 14:23
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, xbox 360, ps4

Z reguły na pierwsze informacje na temat kolejnych odsłon FIFA czekaliśmy do targów E3, a większe konkrety - w tym gameplay - oglądaliśmy dopiero na sierpniowym gamescomie. Tym razem EA Sports postanowiło wystosować specjalny wpis dla fanów marki, w którym twórcy wspominają, nad jakimi elementami pracują na potrzeby FIFA 20.

FIFA 20 do sprzedaży trafi standardowo we wrześniu. Póki co nie zobaczymy gry w akcji, ale możemy poczytać o poprawkach i nowościach, jakie szykują twórcy. 

W telegraficznym skrócie, EA Sports szykuje nowy system gry w obronie, poprawione starcia 1 na 1, poprawki w grze i refleksie bramkarzy czy ulepszone strzały (także główką). Ponadto trudniej będzie wykonywać się serię kilku sztuczek technicznych pod rząd, a także zmniejszona zostanie skuteczność podań w niektórych sytuacjach.

Ponieważ wpis jest po polsku, nie ma sensu byśmy się powtarzali - po szczegóły odsyłam tutaj.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosgeass   @   16:10, 31.05.2019
Niby dużo chcą zmienić, ale tak naprawdę nic się nie zmieni. Mogą sobie ściemniać ile chcą, że coś tam niby ulepszają... Natomiast na koniec i tak się włączają skrypty, które dalej będą sprawiać, że:
- Mertesacker będzie wyprzedzał Mbappe;
- 5 strzałów pod rząd będzie lądować na słupku;
- nie będzie się dało w niektórych momentach "przerzucić" na obrońcę którego chcemy kontrolować;
- tak zwane "kick off glitch", gdzie po rozpoczęciu od środka dostaje się boosta;
- seria bramek w okolicach 45 i 90 minuty meczu;

Tak można wymieniać i wymieniać. Póki tego badziewnego skryptowania nie usuną z gry nawet nie ma co tego tytułu dotykać. Szkoda czasu i nerwów. E, A, Sports... It's in the script.
1 kudosDirian   @   16:29, 31.05.2019
No niestety tak to obecnie wygląda. Co ciekawe, mam wrażenie, że im więcej kolejnych patchów do FIFA 19 wyszło, tym bardziej się dało odczuć te skryptowanie i różne głupotki, jakimi karmi nas gra. Na początku tak źle nie było, ale dziś, po przegraniu setki spotkań, zdecydowanie zmieniłbym ocenę jaką wystawiłem na początku.