Mafia: Definitive Edition

ObserwujMam (15)Gram (2)Ukończone (9)Kupię (1)

Mafia: Definitive Edition - wiki i poradnik


Podstawowe informacje

Premiera światowa:25 września 2020
Premiera polska:25 września 2020
Producent:Hangar 13
Wydawca:2K Games
Gatunek:Akcja

Fabuła

Gra Mafia: Definitive Edition (znana też jako Mafia: Edycja Ostateczna lub Mafia Remake) przenosi gracza do lat 30. XX wieku, do fikcyjnej miejscowości Lost Heaven. Aglomeracja jest polem walki między gangsterskimi rodzinami Salieri i Morello. Wcielamy się w postać taksówkarza, Tommy'ego Angelo, który przez (nie)szczęśliwy zbieg okoliczności dołącza do pierwszej z wymienionych grup przestępczych, zostając klasycznym cynglem wykonującym misje dla dona.Tryby rozgrywki

Mafia: Definitive Edition to przygodowa gra akcji, której akcja rozgrywa się w otwartym świecie - Lost Heaven. Aglomeracja wzorowana na Chicago znacząco wypiękniała i nabrała koloru od 2002 roku, gdy oglądaliśmy ją po raz pierwszy przy okazji premiera Mafia: The City of Lost Heaven.

Rozgrywka opiera się na oskryptowanych misjach (rozdziałach) tworzących spójną opowieść. W trakcie realizacji zlecanych zadań nie mamy żadnych pobocznych aktywności, mimo iż możemy dowolnie zwiedzać miasto - bez sztucznych i niewidzialnych ścian. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, zaś same misje nie ograniczają się wyłącznie do strzelania (choć niewątpliwie przeważają), a czasami musimy wykonywać zupełnie inne rzeczy - takie jak ściganie się na torze rajdowym.

Tytuł autorstwa studia Hangar 13 oferuje wyłącznie zabawę dla pojedynczego gracza.


Autorzy wiki:

Materdea
edytował(a): 82 razy   ●   zmienił(a): 68592 znaki
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?