Mafia: Definitive Edition (Xbox One) - okladka

Mafia: Definitive Edition (Xbox One)

Premiera:
25 września 2020
Premiera PL:
25 września 2020
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Mafia: Definitive Edition (Xbox One)
Materdea @ 20:15 19.05.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: 12h 0min

+ czaswięcej

Mafia: Definitive Edition to remake pierwszej części serii Mafia. Oryginał ukazał się w 2002 roku i był dziełem czeskiego studia Illusion Softworks (później kupionego, wraz z całą marką, przez firmę 2K Games i przemianowanego na 2K Czech).


Remake zmienia wszystkie elementy gry - od grafiki, przenosząc tytuł na nowy silnik, przez tekstury oraz rozgrywkę, dodając elementy charakterystyczne dla dzisiejszych przygodowych gier akcji (jak np. więcej aktywności w otwartym świecie).


Historia w Mafia: Definitive Edition pozwala graczowi wcielić się w postać taksówkarza, Tommy'ego Angelo. Akcja rozgrywa się szalonych latach 30. XX wieku, w fikcyjnym mieście Lost Heaven (wzorowanym na Chicago). Protagonista z dnia na dzień, poprzez splot zaskakujących wydarzeń, zostaje wciągnięty w szeregi mafijnej rodziny, pnąc się w jej szczeblach.

Rozgrywka w Mafia: Definitive Edition została nieco rozbudowana względem oryginału sprzed 18 lat. Mamy tutaj do czynienia z przygodową grą akcji z elementami strzelanki. Kamera znajduje się za plecami bohatera, a do dyspozycji mam otwary, najeżony aktywnościami pobocznymi, świat. Oprócz zwiedzania dużo bardziej - niż w edycji z 2002 roku - interaktywnego miasta, realizujemy kolejne zadania zlecane nam przez postacie niezależne.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Mafia: Definitive Edition (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?