LOKI – od dzisiaj w sklepach!

Od dzisiaj można nabyć najbardziej wyczekiwanego H’n’S tego roku – LOKI. Loki, to epicka przygoda w czterech mitologicznych krainach.

@ 07.09.2007, 16:36
"Arturo"
pc, press info

LOKI – od dzisiaj w sklepach!

Od dzisiaj można nabyć najbardziej wyczekiwanego H’n’S tego roku – LOKI. Loki, to epicka przygoda w czterech mitologicznych krainach. Gracz może wcielić się w jedną z 4 postaci i stanąć naprzeciwko największych i najbardziej przerażających bestii znanych z mitologicznych podań.

LOKI to:
■ około 100'000 przedmiotów do zdobycia lub samodzielnego stworzenia
■ blisko 220 umiejętności do wykorzystania
■ ponad 200 przeciwników znanych z podań mitologicznych
■ prawie 200 lokacji w 4 odmiennych światach mitologicznych
■ aż 80 godzin gry na wybranym poziomie trudności
■ około 50 różnorodnych questów do wykonania

To wszystko, wraz z niesamowitym klimatem, jest powodem dla którego LOKI jako jedyny H’n’S do tej pory uzyskał rekomendację Polskiego Diablo Community. Grę można nabyć w dwóch wydaniach: Kolekcjonerskiej w cenie 99,90 lub zwykłej w cenie 69,90.

Wszelkie zapytania odnośnie gry, tak gameplay’owe jak i natury technicznej można wysyłać na adres mailowy: loki@techland.pl


Sprawdź także:
LOKI

LOKI

Premiera: 06 czerwca 2007
PC

Zło zostało przebudzone. Egipski bóg ciemności Seth powrócił z krainy umarłych, by wreszcie zwyciężyć w walce dobra ze złem. W każdym zakątku świata przebudziły się mitol...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?