Cyanide Studio zapowiada dodatek do Loki!

Cyanide Studio, developer głośnego ostatnio hack 'n slasha, Loki, informuje na swojej stronie o rozpoczęciu prac nad pierwszym, oficjalnym dodatkiem do programu.

@ 15.11.2007, 18:27
Piotr "Zakeros"
pc, ps3, xbox 360

Cyanide Studio zapowiada dodatek do Loki!

Cyanide Studio, developer głośnego ostatnio hack 'n slasha, Loki, informuje na swojej stronie o rozpoczęciu prac nad pierwszym, oficjalnym dodatkiem do programu. Co prawda nie wiadomo praktycznie nic na temat tego, co wniesie do rozgrywki rozszerzenie, ale jak to zwykle bywa w grach z gatunków pokrewnych grom RPG, na pewno dostaniemy nowe zbroje, przedmioty, bronie, umiejętności czy chociażby przeciwników.

Oczywiście mówieni o dacie premiery jest jeszcze zbyt wcześnie, jednak gdy tylko pojawią się nowe szczegóły, z przyjemnością Was o tym poinformujemy!

Cyanide Studio zapowiada dodatek do Loki!

Cyanide Studio zapowiada dodatek do Loki!

Sprawdź także:
LOKI

LOKI

Premiera: 06 czerwca 2007
PC

Zło zostało przebudzone. Egipski bóg ciemności Seth powrócił z krainy umarłych, by wreszcie zwyciężyć w walce dobra ze złem. W każdym zakątku świata przebudziły się mitol...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?