Terminator: Survivors to nowa gra w otwartym świecie

Zapowiedziano Terminator: Survivors, czyli nową grę na podstawie Terminatora. Jej akcja toczy się w otwartym świecie.

@ 03.03.2024, 12:18
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one, ps5

Terminator: Survivors to nowa gra w otwartym świecie

W ostatnich latach Terminator wraca do łask, przynajmniej jeśli chodzi o gry wideo. Mieliśmy shooter, Terminator Resistance, a teraz Nacon przygotowuje dla graczy survival w otwartym świecie, zatytułowany Terminator: Survivors.

Terminator: Survivors ukaże się we wczesnym dostępie na Steamie 24 października, a później także na konsolach. Za produkcję odpowiada Nacon Studio Milan, które wcześniej pracowało nad Rims Racing i TT Isle of Man: Ride on the Edge 3.

Jeśli chodzi o nowe dzieło, będzie ono reprezentantem gatunku survival. O przetrwanie walczyć będziemy w nim w otwartym świecie, osadzonym w pierwszych dwóch filmach pt. Terminator i opartym na oryginalnej historii, która rozgrywa się po części drugiej.

Już teraz otrzymaliśmy pierwszy zwiastun, w którym możemy zobaczyć pierwsze tygodnie po przejęciu władzy nad światemprzez Skynet, kiedy ocalali podróżują po świeci w poszukiwaniu surowców i próbują przetrwać. Prosty, ale ładnie nagrany zwiastun, który wprowadza nas w klimat produkcji.

Survivale w ostatnich latach są bardzo popularne i mają długi cykl życia. Miejmy nadzieję, że ten o Terminatorze znajdzie grupę odbiorców i zainteresowanie fanów. Czy tak będzie przekonamy się niebawem. Tymczasem czekamy na więcej konkretów.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:09, 03.03.2024
Matko Boska!!! Znowu open world. Albo soulsliki albo gry usługi albo gry w otwartym świecie albo gry za 3 stówki z 6-godzinną kampanią. Jakaś wąska specjalizacja ogarnęła wirtualną rozrywkę. Lepiej mi było znaczki pocztowe zbierać a nie w gry się bawić. Poirytowany
1 kudospetrucci109   @   13:42, 03.03.2024
Bardzo lubię Terminatora. Ale survivale to totalnie nie mój krąg zainteresowań. Nie lubię gier bez fabuly, gdzie głównym celem jest zbieractwo... Kiedyś spróbowałem grać w State of decay i to była taka trauma, że nie zamierzam grać nigdy więcej w żaden survival 😅