Dragon Age: Dreadwolf może zadebiutować jeszcze w tym roku?

Z najnowszych plotek dotyczących Dragon Age: Dreadwolf wynika, że gra może zadebiutować jeszcze w 2024 roku.

@ 04.03.2024, 09:41
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Dragon Age: Dreadwolf może zadebiutować jeszcze w tym roku?

Mamy bardzo ciekawe doniesienia dla wszystkich fanów twórczości BioWare i tych, którzy oczekują wielkiej premiery Dragon Age: Dreadwolf. Może ona się odbyć jeszcze w tym roku.

Tak przynajmniej twierdzi Jeff Grubb, który opowiadał o tym w podcaście Game Mess Decide razem z Mikiem Mottim. Grubb uważa, że superprodukcja BioWare i Electronic Arts ma szansę pojawić się w sprzedaży jeszcze w 2024 roku.

"Podejrzewam, że Dragon Age: Dreadwolf prawdopodobnie pojawi się latem" - stwierdził Grubb. "Nie wiem, kiedy zostanie pokazane, ale zakładam, że odbędzie się to latem tego roku. Z tego co słyszałem, ukaże się w tym roku. EA jest co do tego całkiem pewne. To nie znaczy, że jest to gwarancja; może się poślizgnąć, ale obecnie wewnętrznie spodziewają się wypuścić go jeszcze w tym roku".

Samo Electronic Arts utrzymuje, że wielkie ujawnienie gry i jej prezentacja odbędzie się latem tego roku. Kiedy dokładnie, tego jeszcze nie wiadomo. Tytuł jest jednym z najważniejszych ostatnich lat i jeżeli jest już gotowy, to po co zwlekać i przeciągać kampanię marketingową?

Jeśli tylko dowiemy się czegoś więcej lub pojawią się nowe doniesienia w tej sprawie, od razu damy Wam znać. Elektryzujący to projekt, więc trzymamy rękę na pulsie.


Sprawdź także:
Dragon Age: Dreadwolf

Dragon Age: Dreadwolf

Premiera: listopad 2024
PC, PS5, XBOX X/S

Dragon Age: Dreadwolf to czwarta pełnoprawna odsłona serii popularnych cRPG-ów akcji od studia BioWare - ojców marki, a także Mass Effect czy Anthem - i firmy Electronic ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   11:04, 04.03.2024
"Tytuł jest jednym z najważniejszych ostatnich lat i jeżeli jest już gotowy, to po co zwlekać i przeciągać kampanię marketingową?"-cytat
Chociażby po to żeby po premierze mniej patchy wypuszczać. Dumny
0 kudosMicMus123456789   @   19:11, 04.03.2024
Nie wierzę, że premiera miała by nastąpić w tym roku jeśli pierwsza prezentacja ma miejsce mieć w wakacje. Z premierą pewnie celują w przyszły rok i to bez obsuw.