Rise of the Ronin - nowe ujęcia rozgrywki na zakulisowym materiale

Studio Team Ninja zaprezentowało zakulisowy materiał z Rise of the Ronin. Możemy na nim ujrzeć nowe ujęcia z rozgrywki.

@ 09.02.2024, 11:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Rise of the Ronin - nowe ujęcia rozgrywki na zakulisowym materiale

Koei Tecmo oraz Team Ninja opublikowały w sieci nowy zakulisowy materiał promujący Rise of the Ronin. Poznajemy dzięki temu nowe detale na temat przedsięwzięcia, a przy okazji możemy zapoznać się z nowymi ujęciami z rozgrywki. Film ujrzycie poniżej.

Jeśli chodzi o założenia fabularne, główny bohater Rise of the Ronin jest członkiem sekretnej społeczności zwanej Veiled Edge. Akcja gry toczy się w trakcie ery Bakumatsu, zaraz po tym, jak protagonista oddzielony zostaje od swojego towarzysza w trakcie niespodziewanego incydentu. To, w jaki sposób bohater poradzi sobie z rozłąką jest jednym z kluczowych elementów scenariusza. Pozostałe dotyczą m.in. nowo napotykanych frakcji, z których każda ma inne motywacje do działania.

Era Bakumatsu w Japonii to czas prawdziwej zawieruchy. Zawirowania polityczne, szerzące się choroby, głód i nadchodząca rewolucja. Wszystko to będzie w tle oraz w centrum obserwowanych przez gracza wydarzeń. Deweloperzy starali się jak najmocniej, by każde ważne wydarzenie oddać jak najlepiej, zarówno za sprawą oprawy wizualnej, jak i udźwiękowienia.

Więcej na temat Rise of the Ronin znajdziecie na poniższym filmie. Premierę zaplanowano na 22 marca, a grać będziemy wówczas wyłącznie na konsoli PlayStation 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?