Kolejna Subnautica to po prostu Subnautica 2; powstaje jako gra-usługa

Subnautica 2 oferować będzie tryb współpracy dla maksymalnie czterech osób. Przeniesie nas ona na całkiem nową planetę, a wykorzysta silnik Unreal Engine 5.

@ 09.02.2024, 10:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Kolejna Subnautica to po prostu Subnautica 2; powstaje jako gra-usługa

Ekipa Unknown Worlds Entertainment planowała ujawnić więcej informacji na temat kontynuacji Subnautica w najbliższych tygodniach, ale wydawca projektu, Krafton, zrobił to nieco wcześnie - prawdopodobnie przedwcześnie. Z raportu finansowego spółki dociera do nas sporo detali.

Po pierwsze, sequel Subnautica będzie zatytułowany po prostu Subnautica 2. Gracze zwiedzą w nim całkiem nową planetę oraz jej przykryte oceanem obszary, a do przygotowania wszystkiego wykorzystano silnik graficzny Unreal Engine 5. Grać będziemy mogli solo albo z maksymalnie trzema innymi graczami. Co najbardziej zaskakujące, Subnautica 2 opracowywane jest jako gra-usługa.

Na więcej szczegółów dotyczących Subnautica 2 musimy oczywiście poczekać. Premiera, jak dobrze pójdzie, odbędzie się w pierwszej połowie 2025 roku, więc twórcy mają sporo czasu na to, by dopracować wszystko i rozpocząć akcję promocyjną gry. Wszystkie nowe doniesienia będziemy Wam oczywiście przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?