Assassin's Creed: Red oraz Star Wars: Outlaws zadebiutują do 31 marca 2025 roku

Ubisoft niebawem ujawni kluczowe informacje na temat nadchodzącego roku fiskalnego. W trakcie nadchodzącej imprezy poznamy daty premier wielu ważnych dla spółki gier.

@ 09.02.2024, 12:32
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps5, xbox x/s

Assassin's Creed: Red oraz Star Wars: Outlaws zadebiutują do 31 marca 2025 roku

Nadchodzący rok fiskalny, rozpoczynający się 1 kwietnia, a trwający do 31 marca 2025 roku, będzie dla Ubisoftu pełen premier. Mimo że wielu gier wciąż nie ujawniono, wszystko wskazuje na to, że zarówno Star Wars Outlaws, jak i Assassin's Creed: Red trafią do sprzedaży właśnie w trakcie nadchodzących 12 miesięcy.

Konkretne plany Ubisoft zaprezentuje nam podczas planowanej na maj transmisji. W jej trakcie powinniśmy otrzymać konkretny line-up, a w jego składzie najprawdopodobniej zobaczymy Star Wars Outlaws, Assassin's Creed Red, The Division Resurgence oraz Rainbow Six Mobile. Sporo konkretów na temat każdej gry ujrzymy właśnie w maju.

Co ciekawe, Star Wars Outlaws to gra, którą prawdopodobnie ujrzymy w sklepach najwcześniej. Z pierwotnych informacji wynikało, że jego premiera nastąpi pod koniec bieżącego roku kalendarzowego, ale znany insider, Tom Henderson, uważa że Ubisoft celuje w pierwszą połowę roku, czyli do czerwca.

Następnym tytułem może być Assassin's Creed: Red, o którym mówi się, że zadebiutuje pod koniec bieżącego roku, a jego prezentacja powinna mieć miejsce w lipcu. Najpierw gra jednak zostanie ujawniona, co zaplanowano na maj. Jako że doniesienia pochodzą od niejakiego BunnyTheVillain, można przypuszczać, że się zmaterializują.

Wszelkie informacje będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?