Film Borderlands ma reżysera

Tego trudnego zadania podjął się Eli Roth.

@ 21.02.2020, 14:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one

Film Borderlands ma reżysera

Jakiś czas temu dotarły do nas wieści na temat filmu Borderlands. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, produkcja ma reżysera. Zadania tego podjął się Eli Roth.

Roth ma doświadczenie zarówno jako reżyser, jak i aktor oraz producent. O tym, że zdecydował się wyreżyserować film Borderlands informuje nas szef studia odpowiedzialnego za gry z serii Borderlands, Gearbox Software, niejaki Randy Pitchford.

Pitchford opublikował na Twitterze krótki wpis, który niedługo potem został usunięty, a jak w sieci informacja się rozeszła, powrócił. Notkę znajdziecie poniżej. Oczywiście nie serwuje ona praktycznie żadnych szczegółów, ale nie jest to w tym przypadku kluczowe.

Więcej informacji na temat filmu, jak tylko się pojawią. Sporo na temat gier z cyklu Borderlands znajdziecie natomiast oczywiście w naszej encyklopedii.


Sprawdź także:
Borderlands

Borderlands

Premiera: 26 października 2009
PC, PS3, XBOX 360

Borderlands to pierwszoosobowa strzelanka stworzona przez studio Gearbox Software, znaną między innymi dzięki serii Brothers in Arms. Tym razem deweloperzy postanowili je...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?