Remaster The Last of Us: Part II przygotowywany jest przez nowo zatrudnionych deweloperów

W tym samym czasie twórca cyklu, Neil Druckmann, opracowuje jakiś inny, oryginalny projekt, cokolwiek miałoby to znaczyć.

@ 20.11.2023, 11:08
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Remaster The Last of Us: Part II przygotowywany jest przez nowo zatrudnionych deweloperów

Naughty Dog oficjalnie zapowiedziało wreszcie remaster The Last of Us: Part II dla PlayStation 5 - miało to miejsce w miniony weekend. Niektórzy gracze zaczęli zastanawiać się czy taki projekt jest potrzebny, a inni wręcz napisali, że lepiej byłoby, aby studio Naughty Dog zajęło się czymś oryginalnym.

Reagując na wpis na portalu X, niejaki Jordan Moddler, prowadzący podcast VGC, napisał, że The Last of Us: Part II przygotowywane jest przez osoby, które od niedawna pracują w Naughty Dog, a Neil Druckmann oraz jego główna ekipa zajmuje się czymś całkiem nowym.

"Z tego, co mi powiedziała jedna osoba, to jest projekt przeznaczony dla nowo zatrudnionych deweloperów, aby mogli się wciągnąć w grę. Ekipa Druckmanna pracuje na pełną parę nad nowym oryginalnym projektem. Jedna gra nie wpływa na drugą, z tego co mi wiadomo".

Remaster The Last of Us: Part II będzie miał swoją premierę 19 stycznia 2024 roku. Osoby posiadające wydanie dla PlayStation 4 będą mogły dokonać upgradu za około 45 zł.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:34, 20.11.2023
Mogli wziąć przykład z Konami i dać to jakimś polskim deweloperom. Dumny
0 kudosMicMus123456789   @   16:43, 20.11.2023
Nowi od razu pokażą co potrafią Szczęśliwy