Diablo IV ma genialny sposób na oszczędzanie miejsca w ekwipunku

Poznaj sprytny sposób na oszczędzanie miejsca w ekwipunku Diablo IV.

@ 10.06.2023, 12:20
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Diablo IV ma genialny sposób na oszczędzanie miejsca w ekwipunku

Prawdopodobnie najbardziej pożądaną funkcją rozgrywki w Diablo IV jest zakładka klejnotów, ponieważ kontynuacja nie tylko przywróciła szafiry i czaszki po ich nieobecności w Diablo 3, ale każdy z nich ma pięć poziomów, podobnie jak w Diablo 2.

W najnowszej części - biorąc pod uwagę częstotliwość ich wypadania - graty te mogą zająć znaczną część ekwipunku gracza, co sprawia, że regularne wycieczki do Kyovashad lub Cerigar są koniecznością.

Jeden z graczy wpadł na dość genialną sugestię. Podczas swoich przygód w Sanktuarium, jeśli komuś zabraknie miejsca w ekwipunku, może umieścić klejnoty w dowolnych przedmiotach z wolnym gniazdem. Chociaż metoda nie działa, jeśli ludzie potrzebują złota zamiast materiałów, jest to bardzo przydatny sposób na zaoszczędzenie miejsca w ekwipunku, dopóki Blizzard oficjalnie nie doda zakładki klejnotów.

Wszystko wskazuje na to, że społeczność potrafi zaskakiwać, znajdując alternatywne sposoby obchodzenia funkcjonalności gniazd, bo usuwanie obsadzonych klejnotów w Diablo IV sprawia, że nie trzeba płacić jubilerowi. Chociaż na początku gry złota jest pod dostatkiem, koszt zaklinania na wyższych poziomach sumuje się, a wszelkie pieniądze, które gracze mogą zaoszczędzić po drodze, są ważne.


Sprawdź także:
Diablo IV

Diablo IV

Premiera: 06 czerwca 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier utrzymanych w konwencji dark fantasy, a gatunku hack & slash, od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosthiefi   @   19:42, 11.06.2023
Diablo 4 ma też inny genialny sposób na oszczędność.
Kupisz D4 i do końca 2023 roku innych gier nie będzie Ci potrzeba Uśmiech
0 kudosBarbarella.   @   20:49, 11.06.2023
Cytat: thiefi
Kupisz D4 i do końca 2023 roku innych gier nie będzie Ci potrzeba

Tym bardziej że po zakupie D4 na inne gry już nie będzie Cię stać. Zadziorny