Diablo IV - ktoś dobił już do 100. poziomu doświadczenia

Mimo że Diablo IV dostępne jest wciąż tylko we wczesnym dostępie, jeden gracz zdołał już dobić do maksymalnego, setnego, poziomu doświadczenia.

@ 05.06.2023, 16:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Diablo IV - ktoś dobił już do 100. poziomu doświadczenia

Przynajmniej jeden gracz Diablo IV zdołał już rozwinąć prowadzoną przez siebie postać do 100. poziomu doświadczenia. Owym "bohaterem" jest użytkownik portalu YouTube, niejaki Rob2628. Opublikował on w sieci film, na którym twierdzi, że jako pierwszemu udało mu się uzyskać maksymalny poziom rozwoju postaci, czyli 100. Osiągnął to grając Barbarzyńcą.

W sumie Rob poświęcił na wspomniane osiągnięcie aż 54 godziny i 29 minut. Dobił więc do 100. poziomu grając prawie bez przerwy. W tym czasie spał jedynie 8 godzin, a całą resztę czasu poświęcił na granie. Co ciekawe, w kuluarach mówi się, że do 100. poziomu nie dotarł w pełni legalnie, albowiem wykorzystał specjalny exploit, pozwalający mu na wielokrotne przechodzenie jednego z Mistrzowskich Lochów.

Co ciekawe, Blizzard postanowił przygotować specjalny konkurs dla wyjątkowo oddanych fanów. Pierwszy 1000 graczy, którzy osiągną 100. poziom doświadczenia na poziomie trudności Hardcore zostanie unieśmiertelnionych na posągu Lilth w grze. Dla przypomnienia, na poziomie trudności hardcore śmierć jest permanentna i w jej wypadku trzeba zaczynać rozgrywkę od początku.

Premierę Diablo IV zaplanowano na jutro. Serwery odblokowane zostaną w nocy z dziś, na jutro, około godziny 01:00. Gra dostępna będzie na PC, PS4, PS5, Xboksach One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli planujecie zagrać, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe wersji dedykowanej blaszakom.


Sprawdź także:
Diablo IV

Diablo IV

Premiera: 06 czerwca 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier utrzymanych w konwencji dark fantasy, a gatunku hack & slash, od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKeiko   @   17:49, 05.06.2023
Ultimate beta tester. Powinien pensję dostać. Dumny
0 kudosthiefi   @   13:19, 06.06.2023
Mam w plecaku Diablo 4 w pudełku na Xboxa, będzie grane!
Droga gra, ale będzie się w nią grało setki godzin, minimum 20x więcej niż w inne gry, więc cena trochę mniej boli.
0 kudosBarbarella.   @   13:42, 06.06.2023
Hmm. No to idź do Diabla. Puszcza oko Diabelski pomysł
Ja mam w planach najpierw Dwójkę Resurection a potem Trójkę. A potem Czwórkę albo.... wodę święconą. Uśmiech
Ale ciągle to diabelnie drogie. Smutny