Obecne i przyszłe gry Kojima Productions trafią na urządzenia Apple

Hideo Kojima będzie współpracował z Apple, a posiadacze "sprzętu z jabłkiem" będą grać w gry słynnego projektanta.

@ 06.06.2023, 11:41
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Obecne i przyszłe gry Kojima Productions trafią na urządzenia Apple

Kojima Productions ogłosiło wsparcie dla platform Apple podczas konferencji Worldwide Developers Conference, która odbyła się w poniedziałek.

Przemawiając podczas transmisji na żywo z wydarzenia, Hideo Kojima potwierdził, że Death Stranding: Director’s Cut zostanie wydany na komputery Mac jeszcze w tym roku, a zamówienia w przedsprzedaży mają rozpocząć się wkrótce.

„To dopiero początek i aktywnie pracujemy nad wprowadzeniem naszych przyszłych tytułów na platformy Apple” – powiedział.

„Jestem zagorzałym fanem Apple, odkąd kupiłem pierwszego Maca w 1994 roku” — powiedział Kojima. „Moim marzeniem było zobaczyć, jak najlepsze prace mojego zespołu ożywają na komputerze Mac".

„Teraz wkraczamy w nową erę gier na komputerze Mac. Dlatego z radością ogłaszam, że jeszcze w tym roku wydamy Death Stranding: Director’s Cut na Maca".

Twórca Metal Gear nie ujawnił szczegółów, ale Kojima Productions oficjalnie pracuje nad Death Stranding 2 na PlayStation 5 i tajemniczym projektem dla Xboksa, który może być horrorem o nazwie Overdose.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?