Xbox Games Showcase oraz Starfield Direct trwać będą łącznie około dwóch godzin; nie ujrzymy Fable

Wiceprezydent marketingu w Xboksie, Aaron Greenberg, napisał na Twitterze, że dziennikarze growi mocno przesadzają z tym, co planuje ujawnić korporacja.

@ 05.06.2023, 14:08
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Xbox Games Showcase oraz Starfield Direct trwać będą łącznie około dwóch godzin; nie ujrzymy Fable

Już niedługo rozpoczną się pierwsze transmisje w ramach imprezy zbiorczo nazwanej Summer Game Fest. Jedna z tych imprez dotyczyć będzie gier Xboksa, a druga przeznaczona będzie grze Starfield. Obie, jak twierdzi przedstawiciel giganta z Redmond, Aaron Greenberg, trwać będą łącznie około 2 godzin. Xbox Games Showcase będzie oczywiście sporo dłuższe, albowiem Starfield Direct trwać będzie około 30 minut.

"Siedem dni do naszej pierwszej podwójnej prezentacji", napisał Greenberg na Twitterze. "Mniej więcej dwie godziny nonstop prezentowanych gier, gier, gier... oraz Starfield!". Co ciekawe, wcześniej pojawiały się doniesienia o podobnej treści. Redaktor The Verge, Tom Warren, raportował, że Xbox Games Showcase trwać będzie około 90 minut, a około 30 minut Starfield Direct.

Czekamy oczywiście z niecierpliwością, a wszelkie wydarzenia z imprezy będziemy Wam przekazywać na bieżąco. Niestety nie ujrzymy Fable, o którym plotkuje się od kilku dni. Jego brak potwierdził Greenberg, humorystycznie odpowiadając:

"Niczego nie zajawialiśmy. Wolałbym, aby nasi fani byli zaskoczeni, gdy będą oglądać na żywo. W tym momencie wygląda to tak, że jakbym kichnął, ktoś powiedziałby 'Gra X potwierdzona!'. Kocham Was wszystkich oraz Waszą pasję. Dawajcie dalej, bo mniej więcej za tydzień wszystko się wyjaśni".

Xbox Games Showcase zaplanowany został na 11 czerwca, a więcej na jego temat znajdziecie w naszej rozpisce. Zawarliśmy w niej także inne nadchodzące branżowe eventy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?