DualSense Edge już w sprzedaży

Sony informuje, że najnowszy kontroler dla PlayStation 5 jest już dostępny w sprzedaży. Chodzi oczywiście o kontroler DualSense Edge.

@ 26.01.2023, 16:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

DualSense Edge już w sprzedaży

Przed kilkoma dniami na naszych łamach pojawił się test kontrolera DualSense Edge, a dziś chcielibyśmy przypomnieć, że nowy pad dla PlayStation 5 (działający też z PC) jest już dostępny w sprzedaży. Możecie nabyć go zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sieci.

DualSense Edge to pierwszy kontroler opracowany przez firmę Sony Interactive Entertainment, dający posiadaczowi sporo możliwości personalizacji. Został on zaprojektowany tak, by możliwe było wymienienie kilku kluczowych komponentów, a za sprawą odpowiedniego oprogramowania, zmieniamy też profile działania akcesorium. Wszystko po to, by - jak czytamy w informacji prasowej - zyskać przewagę nad innymi graczami.

W zestawie z kontrolerem znajdują się:

  • kabel USB w oplocie
  • blokada wypinania kabla,
  • 2 standardowe nakładki na drążki analogowe,
  • 2 wysokie nakładki na drążki analogowe,
  • 2 niskie nakładki na drążki analogowe,
  • 4 wymienne przyciski na spód kontrolera,
  • twarde etui.

Kontroler DualSense Edge jest już dostępny u wszystkich partnerów handlowych, a jego sugerowana cena detaliczna to 1199 zł. Nabędziecie go m.in. w sieciach sklepów Media Expert, MediaMarkt, NeoNet oraz RTV EURO AGD.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?