Elden Ring - trwają podobno prace nad dodatkiem dla gry

Znany insider twierdzi, że Elden Ring wkrótce otrzyma spore rozszerzenie.

@ 26.01.2023, 15:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Elden Ring - trwają podobno prace nad dodatkiem dla gry

Elden Ring było jedną z najważniejszych premier minionego roku. Tytuł zyskał sobie przychylność graczy i recenzentów, a w efekcie rozszedł się w bardzo imponującym nakładzie. Mimo że najnowszych danych nie mamy, te sprzed dwóch miesięcy mówią o blisko 18 mln sprzedanych egzemplarzy.

Ogromny sukces sprawił, że From Software, we współpracy z Bandai Namco, przygotowuje prawdopodobnie sporych rozmiarów rozszerzenie. Tak przynajmniej twierdzi znany insider, Lance McDonald, który wielokrotnie pokazał, że ma dostęp do prawdziwych informacji jeszcze przed ich oficjalną publikacją.

Plotka o dodatku dociera do nas za sprawą portalu Reddit. Jeden z jego użytkowników opublikował obrazek z Discorda, na którym McDonald twierdzi, że twórcy Elden Ring przygotowują "masywne" DLC. Nie jest on co prawda pewny, czy zostaną za jego pomocą wprowadzone nowe mechaniki rozgrywki, ale dodatek ma być "naprawdę duży".

Co ciekawe, From Software kilkakrotnie dawało nam do zrozumienia, że planuje rozwijać uniwersum Elden Ring. Mimo że konkretów na razie brak, trzeba się po prostu uzbroić w cierpliwość. Wcześniej czy później DLC najpewniej zostanie zapowiedziane.

Elden Ring dostępne jest obecnie na PC, Xboksach oraz PlayStation. Jeśli rozważacie jego zakup, zerknijcie na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe wersji dedykowanej blaszakom.


Sprawdź także:
Elden Ring

Elden Ring

Premiera: 25 lutego 2022
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Elden Ring to gra RPG z elementami akcji utrzymana w klimacie soulslike oraz dark fantasy. Autorami uniwersum są Hidetaka Miyazaki ze studia From Software, autor światów ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?