The Settlers: Dziedzictwo Królów z dwoma dodatkami w serii Platynowa Kolekcja

Już wkrótce seria Platynowa Kolekcja zostanie wzbogacona o trzy nowe, rewelacyjne hity! Wczoraj ujawniliśmy pierwszy z nich - Company of Heroes.

@ 06.06.2007, 16:13
"Arturo"
pc, press info

The Settlers: Dziedzictwo Królów z dwoma dodatkami w serii Platynowa Kolekcja

Już wkrótce seria Platynowa Kolekcja zostanie wzbogacona o trzy nowe, rewelacyjne hity! Wczoraj ujawniliśmy pierwszy z nich - Company of Heroes. Dziś przedstawiamy kolejny super tytuł - The Settlers: Dziedzictwo Królów Złotą Edycję.

The Settlers to jedna z najbardziej znanych i popularnych serii gier. Piąta część wprowadziła wiele innowacji urozmaicających rozgrywkę, jednocześnie zachowując klimat poprzednich odsłon. Trzonem pozostaje to, co w "Osadnikach" najważniejsze - tworzenie tętniącego życiem królestwa, rozwijanie nauki, gospodarki oraz szlaków handlowych.

The Settlers: Dziedzictwo Królów Złota Edycja wyróżnia się tym, że zawiera oba oficjalne rozszerzenia - Misje Dodatkowe i Legendy. Gra będzie dostępna w Platynowej Kolekcji już w czerwcu, w polskiej, kinowej wersji językowej i sugerowanej cenie 59,90 PLN.

A już wkrótce informacje o kolejnych nowościach w Platynowej Kolekcji!

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?