Dziedzictwo Królów Złota Edycja - premiera już w czwartek!

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom o opóźnieniu premiery, The Settlers: Dziedzictwo Królów Złota Edycja ukaże się w Platynowej Kolekcji zgodnie z planem wydawniczym.

@ 26.06.2007, 13:44
"Arturo"
pc, press info

Dziedzictwo Królów Złota Edycja - premiera już w czwartek!

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom o opóźnieniu premiery, The Settlers: Dziedzictwo Królów Złota Edycja ukaże się w Platynowej Kolekcji zgodnie z planem wydawniczym. Gra trafi do sklepów w najbliższy czwartek wraz z dwiema pozostałymi nowościami w serii - grami Company of Heroes: Kompania Braci i Neverwinter Nights 2.

The Settlers: Dziedzictwo Królów to piąta odsłona kultowej serii o osadnikach, wprowadzająca wiele zmian i nowości, a jednocześnie zachowująca wyjątkowy klimat tego cyklu. Dzięki rewelacyjnej grafice 3D można podziwiać pełne detali miniaturowe zamki, baszty, chaty i inne zabudowania.

The Settlers: Dziedzictwo Królów Złota Edycja zawiera - prócz podstawowej wersji gry - dwa oficjalne rozszerzenia - Misje Dodatkowe i Legendy. Tytuł trafi do sprzedaży już w najbliższy czwartek, 28 czerwca, w polskiej, kinowej wersji językowej i w sugerowanej cenie 59,90 PLN.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?